Yeni Gears of War yeni nesilde

Sami Türk
Sami Türk 14.07.2010 - 15:38
Yeni Gears of War yeni nesilde


Yeni Gears of War yeni nesilde


Tokyo Game Show’da Epic’ten Michael Capps, yapılan röportajda Xbox 360’a 3. bir Gears of War gelebileceğine dair umutları yok etti: “Yeni bir Gears of War gelirse, yeni nesil için gelir. Her ne zaman olursa. Zamanını bilen varsa bana da söylesin! Buna yaklaşık dört-beş sene var.”

Geliştirme maliyetleri hakkında da konuşan Capps, Assassin’s Creed 2’deki 400 kişilik bir kadronun kendilerinde olmadığını söyledi. Bunun yerine bir proje üstünde 50 ila 60 kişi çalıştırdıklarını belirtti.

KAYNAK
Yeni Gears of War yeni nesilde
eurogamer.de

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2023 17:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Gears of War yeni nesilde

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×