Yeni God of War'un ön yüklemeye açılacağı tarih belli oldu

 Yeni God of War'un ön yüklemeye açılacağı tarih belli oldu

Furkan Güler
Furkan Güler 5.04.2018 - 10:11
Tanrılar ön yükleme yapmanızı istiyor!

2018'in en çok beklenen oyunlarından bir tanesi olan yeni God of War, PlayStation 4 konsoluna sahip olmayan oyuncuları bile meraklandıracak derecede fazla bekleniyor. 20 Nisan tarihinde piyasaya çıkacak olan oyunun ön yüklemeye açılacağı tarih belli oldu. Oyunu ön sipariş yapan oyunculara gözüken bu tarih, 18 Nisan olarak belirlenmiş durumda. Oyunun çıkmasından 2 gün önce ön yüklemeyi açacak olan geliştiriciler, tüm oyuncuların oyun çıktığı gibi oyunu oynamaya başlamasını istiyor. Ayrıca oyunun harddisklerde ihtiyaç duyduğu alanın da ortaya çıktığını belirtelim. Ortaya çıkan bilgiye göre God of War, 44 GB'lık bir alana ihtiyaç duyacak.

Yeni God of War'un ön yüklemeye açıldığı tarih belli oldu

PlayStation 4 sahiplerinin sabırsızlıkla beklediği oyun, eski oyunlara göre oldukça farklı bir yapıda olacak. Hikaye bakımından eski oyunun izlerini taşıyan yeni oyun, bu sefer ayakları yere basan oynanış dinamiklerini oyunculara sunacak. Sona geldiğimizde eğer oyunu ön sipariş olarak satın aldıysanız, PlayStation 4'ünüzün otomatik indirme özelliğine izin vererek oyun ön indirmeye açıldığı gibi indirebilirsiniz.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 19.01.2021 15:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.04.2018 20:47
bu ne saçma haber her zaman her oyun çıkış tarihinden iki gün önce ön yüklemeye açılıyor ps'de :D resmen sınav kağıdım dolu gözüksün diye ben :D
MK Okuru
MK Okuru 6.04.2018 13:25
Yooooooğ her oyun deel panpa. Hadi onu geçtim bu herhangi bir oyun değil. Sağ ol MK :) Pohpohlu aşırı hype bi inceleme bekliyoruz haa :D Paso her yerde gow videoları olsun falan :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.04.2018 13:24
100 megapitsim vaaağ. Açıldığı an 18 inde feda olsun bu günler için var bu intternet. Az oynayakta yaşadığımış cehennemsi topraklardan, saçmalıklardan uzaklaşak :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.04.2018 11:30
demosu niye çıkmadıki bunun
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.04.2018 13:16
Yok ben dayanamıyorum parası gözüme geliyo ama karar verdim, alıyorum. Spider Man'in 300 tl olduğu şu günlerde God of War için bu para değer diye düşünüyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×