Yeni Harry Potter oyunundan beklenen oynanış videosu geldi!

Yeni Harry Potter oyunundan beklenen oynanış videosu geldi!

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 2.03.2018 - 11:03
Oyunun ön kayıtları da başladı

Harry Potter: Hogwarts Mystery ya da Türkçe adı ile Harry Potter: Hogwarts Gizemi geçtiğimiz yıl duyurulmuş ve sahip olduğu özellikler ile birlikte oyuncuların dikkatini çekmeyi başarmıştı. İşte serinin hayranları tarafından merakla beklenen oyunun kayıtlarının açılması ile birlikte ilk oynanış videosu da yayınlandı. Konu ile ilgili gelen açıklama ve ilk oynanış videosu şu şekilde;

Harry Potter: Hogwarts Gizemi'nin oynanış videosu yayınlandı

Jam City, bugün yaptığı bir açıklamayla geçtiğimiz aylarda duyurduğu Harry Potter: Hogwarts Gizemi‘nin Google Play üzerinden ön kayıta açıldığını ve resmi fragmanının yayınlandığını duyurdu. Harry Potter hayranları, oyuna ön kayıt yaptırdıkları taktirde oyun açılır açılmaz bilgilendirme alacaklar.

Jam City bu açıklamaya ek olarak geçtiğimiz ay yayınlanan teaser fragmanından sonra oyunun resmi fragmanını da yayına aldıklarını duyurdu. Jam City’nin kurucu ortaklarından biri ve aynı zamanda CEO’su olan Chris DeWolfe konuyla ilgili düşüncelerini, "Tüm Harry Potter sevenlere, Harry Potter: Hogwarts: Gizemi’ni 2018’in en çok beklenen mobil oyunlarından biri yaptıkları için minnettarız. Oyunu ön kayıta açmaktan ve oyun severlerle resmi fragmanı paylaşmaktan dolayı çok heyecanlıyız. Bu fragman kendi karakterinizi yaratıp Hogwarts davet mektubunuz almanızla açılıyor ve oyun içinde karşılaşacağınız bir çok önemli sahneyi bir araya getiriyor," şeklinde aktardı.

Harry Potter: Hogwarts Gizemi, Warner Bros. Interactive Entertainment tarafından lisanslanmış olup, Jam City tarafından geliştirilmekte ve J.K. Rowling’in yarattığı Harry Potter evrenine dair oyun deneyimleri sunmayı hedefleyen Portkey Games aracılığıyla yayınlanmaktadır. Oyun önümüzdeki bahar aylarında App Store, Google Play ve Amazon Appstore üzerinden indirilebilir olacaktır.

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2021 07:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2018 16:22
Ücretli mi olacak ücretsiz mi acaba
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.03.2018 17:57
O değilde şöyle adam akıllı bir Harry Potter RPG'si göremiyeceğiz,ona yanıyorum.
MK Okuru
MK Okuru 2.03.2018 22:40
vallahi ya bethesda'ya versinler şu oyunu açık dünya hogwarts'ta geçen güzel bir oyun yapsınlar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Daadsy
Daadsy 2.03.2018 14:15
O kadar kötü ki çok iyi.
MK Okuru
MK Okuru 2.03.2018 21:33
bu oyunu da microtransaction'lardan geçilmeyen bir para tuzağına dönüştüreceklerine eminim. Boşuna heyecanlanmayın onlar paranın peşinde bize düzgün bi oyun sunabilmek umurlarında değil
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.03.2018 16:54
Çocukların oynayacağı bir oyun yapmışlar. Yetişkinlere göre değil sanırım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×