Yeni Harry Potter oyunundan, X360 Kinect'e destek

Yeni Harry Potter oyunundan, X360 Kinect'e destek

Mahmut Saral
Mahmut Saral 20.08.2010 - 01:27
Kinect, büyülü asaların yerini aldı
Basın Bülteni

EA Play ile Warner Bros. Interactive Entertainment, Harry Potter and the Deathly Hallows™- Part 1 video oyununun Xbox 360® için özel Kinect™ modlarına sahip olacağını ve oyuncuların karşısına eşsiz mücadeleler çıkaracağını duyurdular.

Tüm aksiyonun ilk defa Hogwarts dışında gerçekleştiği Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 1’de Harry peşindeki acımasız düşmanlardan kaçmaya çalışıyor. Oyuncular kendilerini bilmedikleri bölgelerde, okul arazisinin güvenliğinden uzakta hayatta kalmaya çalışır halde bulacaklar. Oyunun Xbox 360’taki Kinect deneyimi tek kişilik veya oyuncuların Harry, Ron veya Hermione ile oynayabilecekleri iki kişilik işbirliği modlarında özel mücadeleler sunacak.

EA Bright Light Studio tarafından geliştirilen Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 1, Sonbahar ayrlarında Xbox 360™ Kinect, PlayStation®3, Wii™, Nintendo DS™, PC ve mobil cihazlar için piyasaya çıkacak.

Yeni Harry Potter oyunundan, X360 Kinect'e destek
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.10.2020 02:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×