Yeni Nintendo 3DS bekleyenleri hayal kırıklığına uğrattı

Can Furkan Gözütok
Can Furkan Gözütok 4.09.2014 - 11:36
Konsolda hiç istemediğiniz bir özellik bulunuyor
3 Eylül tarihinde sizlere, sektörde Nintendo 3DS ile ilgili çok ilginç bir dedikodunun dolaştığını, söylentilere göre yeni Nintendo 3DS'te bölgesel kilitlerin bulunmayacağını belirtmiştik.

Yeni Nintendo 3DS bekleyenleri hayal kırıklığına uğrattı
Bugün ise Nintendo'nun yaptığı resmi açıklamaya göre Yeni Nintendo 3DS, bünyesinde bölgesel kilidi barındıracak. Bundan dolayı Avrupalı oyuncular, Kuzey Amerika'dan veya Asya'dan aldıkları oyunları, bölgesel kilitlerden dolayı kendi Nintendo 3DS'lerinde oynayamayacaklar.
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 19:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Nintendo 3DS bekleyenleri hayal kırıklığına uğrattı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×