Yeni Pokemon RPG oyunu yabancı bir perakencide listelendi

Yeni Pokemon RPG oyunu yabancı bir perakencide listelendi

Furkan Güler
Furkan Güler 29.12.2017 - 16:29
Yeni oyun yavaş adımlarla geliyor.

Nintendo Switch için geride bıraktığımız aylarda sürpriz bir şekilde duyurulan yeni Pokemon RPG oyunu, ünlü perakendeci EBGames tarafından listelendi. Pokemon Ultra Sun and Ultra Moon oyunundan sonra oyunun mekaniklerini değiştirme kararı alan Nintendo, sadece Switch'e özel geliştirdiği bu oyunu 2019 veya sonrasında piyasaya sürecek. 2017 yılına The Legend of the Zelda: Breath of the Wild'ı ve Super Mario Odyssey'i armağan eden Nintendo, oyunların ve konsolun geri dönüşünden oldukça memnun olduğunu belirtmişti. Hala Japonya bölgesinde haftada yaklaşık 250 bin adet satmaya devam eden Nintendo Switch tabiri caiz ise her eve değil, her kullanıcının eline gelmek istiyor.

Yeni Pokemon oyunu perakendecide listelendi

2018 yılında Metroid Prime'ı çıkartması beklenen Nintendo ekibi, Yeni Pokemon oyununun geliştirilme sürecinde oldukça titiz davranıyor. Oyun için The Legend of the Zelda: Breath of the Wild'ın oyun motorunu tercih eden geliştirici ekip, serbestçe dolaşabildiğimiz bir açık dünyayı oyuncuların kontrolüne verecek. Keşif açısından güzel mekanikleri olacağını tahmin ettiğimiz oyunun başında saatlerinizi harcayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 9.03.2021 03:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.01.2018 16:43
Umarım sıra tabanlı olur
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×