Yeni Predator filmi için Schwarzenegger ve Adrien Brody isteniyor

Yeni Predator filmi için Schwarzenegger ve Adrien Brody isteniyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 1.12.2020 - 15:01
Yeni Predator filmini duyuran Disney firması filmin başrolünde yer alması için Schwarzenegger ve Adrien Brody gibi isimleri düşünüyor

Yeni Predator filmi için ünlü oyunu Arnold Schwarzenegger ve Adrien Brody gibi isimler gündeme geldi. Covid 19 nedeniyle sekteye uğramış olsa da Marvel filmleri ile sinema salonlarında fırtına gibi esen Disney firması geçtiğimiz günlerde sürpriz bir duyuru yapmış ve yeni Predator filmine imza atacaklarını açıklamıştı. Bu açıklamanın üzerinden fazla zaman geçmeden firmanın düşündüğü isimlere dair haberler de gelmeye başladı.

Yeni Predator filmi yapım aşamasında

Disney'in ilk düşündüğü isim tabi ki Predator filmleri denince akla gelen ilk isim olan Arnold Schwarzenegger olmuş. İlk Predator filminde canlandırdığı Dutch karakteri ile hafızalara kazınan oyuncu serinin sonraki filmlerinde ise boy göstermemişti. Terminator defterini de kapattığını açıklayan Arnold Schwarzenegger, şu sıralar Conan filmi ile yeniden gündemde. Disney kendisini ikna edebilirse yeni filmde görme ihtimalimiz de oldukça büyük diyebiliriz.

Disney'in istediği bir diğer isim ise Piyanist filmi ile Oscar heykelciğini kucaklayan Adrien Brody olmuş. Brody 2010 yılında gösterime giren Predators filminde Royce karakterini canlandırmıştı. Bu iki ismin düşünüldüğünü göz önüne alırsak en azından bu filmler ile bağlantılı bir filmin geleceğini de düşünebiliriz. Konuyla ilgili oyunculardan ve firmadan resmi bir açıklama henüz gelmedi. 

Yeni Predator filmi için Schwarzenegger ve Adrien Brody isteniyor

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 21.01.2021 14:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2020 15:39
Hollywood da yeni film çıkmıyor, yeni filmi bırak yeni aktörde çıkmıyor.. hala sabunluk gibi arnold schwarzenegger, slyvester stallone film yapmaya devam ediyor.. film endüstrisi bitmiş
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2020 04:13
The rock dwayne johnson veya jason momoa
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2020 23:50
Her sene yenisini çıkartsalar yine izlerim. Hayranıyım şu serinin
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2020 19:27
Piyanist amca olur güzel de T800 moruk artık sallayın onu. 2 meterlik yeni bi mr steroid bulun başrol o olsun cangıl falan tutar yani. Spastik velet ve tanrı muricayi korusunculuk kötüydü son filmde. 2010 gibi ilk film gibi özüne dönse güzel olur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2020 18:53
CONAN! Boşver Predator ü ya. Conan çıksa ne iyi olurdu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×