Yeni Red Dead mi geliyor?

Yeni Red Dead mi geliyor?

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 18.10.2013 - 22:16
Rockstar umutlandırıyor bizi
GTA V piyasaya çıktı ve kırılabilinecek neredeyse her rekoru yerle bir etti. Ama bu duracakları anlamına gelmiyor. Rockstar North büyük ihtimalle kısa vadede GTA Online ve GTA V'in DLC'leriyle uğraşacak, fakat Rockstar'ın diğer birimlerinden beklentiler büyük. Bugün ortaya çıkan bir LinkedIn profilinden sonra hele; bu beklentiler iyice çığ oldu. Doron Feinstein ismindeki bir kıdemli grafik mühendisi öz geçmişinde Max Payne 3 ve GTA V'ten sonra Rockstar New England bünyesinde şu sıralar çalıştığı projeyi "Ünlü bir fikri mülkün bir sonraki sürümü" olarak tanımladı. Akıllara ilk Red Dead serisinin yeni bir oyunu geliyor hâliyle fakat kesin değil. Rockstar'ın elindeki "ünlü fikri mülklere" bakınca opsiyolar belirginleşiyor: Bully, Max Payne, Red Dead ve Manhunt. Sizce hangisi?

Yeni Red Dead mi geliyor?
Yorumlar 22
MK Okuru
MK Okuru 4.12.2020 17:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×