Yeni Star Wars The Old Republic eklenti paketi önümüzdeki ay yayınlanacak

Murathan Özlü
Murathan Özlü 19.11.2021 - 21:17
Oyunun 10.cı yılının da kutlanacağı yeni Star Wars The Old Republic eklenti paketi Legacy of the Sith 14 Aralık'ta yayınlanacak.

SW: TOR 10.cu yılını kutlamaya hazırlanıyor. Kutlamalar kapsamında yeni Star Wars The Old Republic eklenti paketi Legacy of the Sith 14 Aralık'ta yayınlanacak. Oyunun 10.cu yılını kutlamak için gün içerisinde bir video yayınlandı.

Oyunun yapımcısı BioWare duyuruyu bugün gerçekleştirdikleri Legacy of the Sith Story Livestream yayını sırasında duyurdular.

Star Wars The Old Republic 10 yaşına giriyor

SW:TOR'un onuncu yılı 20 Aralık 2021'de dolacak, oyunun yeni eklenti paketi de bir hafta öncesinde çıkacak.  Legacy of the Sith ile oyuncular Manaan gezegenine dönüp hain Sith Darth Malgus'un planlarını çözmeye çalışacaklar. Legacy of the Sith ile birlikte Tau Idair, Arn Peralun, Major Anri, Lana Beniko ve Darth Rivix gibi karakterler de oyuna dönecek.

Star Wars The Old Republi

SW:TOR'un yeni eklenti paketinin yayınlanmasından kısa bir süre sonra oyuna R-4 Anomaly adındaki operasyon da eklenecek ve oyuncular, bir Sith tarikatının araştırmalarına ev sahipliği yapan bir binayı basacaklar. Star Wars The Old Republic'in dövüş sistemi de Legacy of the Sith ile birlikte güncellenecek. 

Güncellenen sistem ile oyuncular farklı sınıflardan yetenek seçme ağacına onuncu seviyeden değil, seviye 1'de erişebilecekler.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2021 08:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.11.2021 07:29
Keşke oyun da görsellerdeki grafiğe yakın olsaydı. :))
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.11.2021 21:00
Şu oyunun sinematik fragmanları aşırı iyi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Star Wars The Old Republic eklenti paketi önümüzdeki ay yayınlanacak

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×