Yeni State of Play sunumu Horizon Forbidden West odaklı olacak

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 25.05.2021 - 16:36
Sony yaptığı açıklama ile birlikte büyük bir merakla beklenen Horizon Forbidden West oyununa odaklanacak yeni State of Play tarihini duyurdu.

Playstation 5 ve PS4 sahiplerinin büyük bir merakla beklediği Horizon Forbidden West için uzun bir oynanış videosu nihayet gelmek üzere. Sony geçtiğimiz dakikalarda yaptığı açıklama ile yeni bir State of Play duyurusuna imza attı. Önümüzdeki hafta gerçekleşecek olan bu sunumun odağında ise Alloy'un yeni macerası Horizon Forbidden West olacak.

Horizon Forbidden West oynanış videosu geliyor

Sony bildiğiniz gibi geçtiğimiz yıl itibari ile dönem dönem State of Play sunumlarına imza atıyor ve bu sunumlarda çeşitli duyurular ile karşılaşıyoruz. Tabi bazı durumlarda da tek bir oyuna odaklanılan sunumlar olabiliyor. Nitekim son olarak düzenlenen State of Play etkinliğinin odağında 11 Haziran'da çıkacak Ratchet & Clank: Rift Apart vardı. Yeni duyurulan sunumun odak noktası ise dediğimiz gibi Horizon Forbidden West olacak.

Her zaman olduğu gibi Perşembe gününü seçen Sony, sunumun 27 Mayıs'ta düzenleneceğini açıkladı. Bu sunum Perşembe günü Türkiye saati ile 00:00'da gerçekleşecek ve Playstation'ın resmi Youtube, Twitch kanalı üzerinden yayınlanacak. 20 dakika sürecek olan State of Play sunumunun 14 dakikası oyunun Playstation 5 sürümünden alınan oynanış videosuna ayrılacak.

Yeni State of Play sunumu Horizon Forbidden West odaklı olacak

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 12:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.05.2021 23:59
Şu Oyun neden Türkçe çıkmaz anlayamıyorum
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni State of Play sunumu Horizon Forbidden West odaklı olacak

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×