Yeni Terminator filmi ne zaman gösterime girecek?

Yeni Terminator filmi ne zaman gösterime girecek?

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 28.09.2017 - 15:07
James Cameron filmin gösterim tarihini açıkladı

Bilim kurgu sinemasının örnek gösterilen filmlerinden biri olan Terminator serisi özellikle James Cameron'un yönetmenliğindeki ilk iki film ile adeta çığır açmıştı. Arnold Schwarzenegger ile özdeşleşen serinin sonraki halkaları tam olarak beklediğimiz kıvamda olmasa da belli bir çıtayı da yakalamıştı. Neyse ki geçtiğimiz aylarda James Cameron güzel bir açıklama ile birlikte serinin haklarını tekrar aldığını belirtmiş ve yapılacak olan yeni filmin direk olarak ilk iki filmin devamı niteliğinde olacağını da sözlerine eklemişti.

Yeni Terminator filmi ne zaman gösterime girecek?

İşte Skynet'in neden T-800 için Arnold'ı seçtiğini de öğreneceğimiz film ile alakalı yeni haberler de gelmeye başladı. Son olarak Linda Hamilton'un da Sarah Conner olarak döneceğini öğrendiğimiz film için nihayet bir tarih verildi. James Cameron ve filmin yönetmenliğini üstlenecek olan Tim Miller, yeni Terminator filminin 26 Temmuz 2019'da gösterime gireceğini açıkladılar.

Senaryoda T-800'ün neden seçildiğine dair detayların yanı sıra Arnold Schwarzenegger'in yaşlanması ile ilgili de gerekli adımların atılacağı belirtilmiş. Yani aktörün yaşı senaryoya uygun bir şekilde karşımıza çıkacak. Hatırlarsanız Genisys filminde de benzer bir senaryo uygulanmıştı. Yeni filmde ise nasıl detaylar kullanılacağını şimdiden merak ediyoruz. 


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2021 11:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×