Yeni Tomb Raider'ın DLC'si olan Grand Caiman'ın fragmanı yayınlandı

Furkan Güler
Furkan Güler 29.03.2019 - 16:57
Yeni indirilebilir içerik nasıl olacak?

2018 yılının dikkat çekici macera aksiyon oyunlarından bir tanesi olan Shadow of the Tomb Raider, genel olarak seriye pek fazla yenilik katmasa da, oynayanlarını memnun etmesi başarmıştı. Sürükleyici bir hikayeye sahip olan yapım için duyurulan indirilebilir içeriğin ne olduğu videoyla birlikte açıklandı. Grand Caiman adını alan indirilebilir içerikle birlikte Lara Croft yepyeni bir maceraya atılacak. San Juan isimli bir köyde geçen indirilebilir içerikte hikayede köylüleri kurtaracağız. 5 dolar fiyatıyla oyunculara sunulacak olan Grand Caiman isimli indirilebilir içeriğin senaryosunun ise kısa olacağı tahmin ediliyor. 3-4 saatlik bir oynanış sunacağı düşünülen DLC'de Lara Croft için yeni kıyafetler de oyunculara verilecek. Son genişleme paketi olan The Nightmare'dan farklı olarak daha fazla aksiyon sahnesi içereceği açıklanan Grand Caiman'ın dahil olduğu Season Pass paketi 30 dolara satılıyor.

Yeni Tomb Raider'ın DLC'si olan Grand Caiman'ın fragmanı yayınlandı

Sinematik sahneleriyle oyuncuların kalbini kazanan son yapımda, hayatta kalma öğelerinin daha kullanışlı olduğunu görmüştük. Ayrıca gizlilik mekaniğinin de ön plana çıktığı son oyunu denemediyseniz, en kısa sürede denemenizi öneriyoruz.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 19.09.2021 08:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.04.2020 17:58
Şu oyun yeterince harcandı Remake yapında Oyun dünyası Oyun görsün Özellikle Tomb Raider The Last Revelation Ve eski müzikleriyle Adını altın harflerle yazdırmazssa Bişey bilmiyorum Remakee Çıkarınn Remakee
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2019 21:45
Her ne kadar yeni oyunlarına pek ısınamamışsam bile deneyeceğim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Tomb Raider'ın DLC'si olan Grand Caiman'ın fragmanı yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×