Yeni Valorant Ajanı Neon ve yetenekleri

Ersin Kılıç 8.01.2022 - 18:20
Valorant 4.Bölüm 1.Kısım ile birlikte oyunun yeni Ajanı Neon savaş alanına giriyor. Neon özellikleri ve yetenekleri haberimizde

Valorant'ta içinde birçok yenilik barındıran 4. Bölüm: 1. Kısım başlıyor. Yeni bölümle birlikte oyunculara yeni savaş bileti, kostümler ve yeni ajan Neon sunuluyor. Filipinli Ajan Neon, şoke edici bir hızla öne atılırak bedeninin ürettiği biyoelektrik dalgalarını düşmanların üstüne salıyor. Düşmanları gafil avlamak için yarışırcasına koşuyor ve hepsini yıldırım hızıyla indirebiliyor. 

Yeni Valorant Ajanı Neon ve yetenekleri

Neon Yetenekleri 

(E) YÜKSEK DEVİR 

Resmi Açıklama: Neon'u hızlandırmak için ANINDA gücünü odakla. Yükü dolduğunda, ALT. ATIŞ'la elektrikli kayma hareketini etkinleştir. Her iki skorda bir kayma hareketinin yükü dolar.

Fantastik Açıklama: Neon, radyanit dolu biyoelektrik yükünü bacak kaslarındaki sinapslara aktarır ve böylece olağandışı yüksek hızlarda koşabilir. Kullanabileceği yeterli miktarda biyoelektrik yükü olduğu sürece inanılmaz hızlı koşabilir.

(Q) ELEKTRO OK

Resmi Açıklama: ANINDA bir enerji oku fırlat. Ok bir kere seker. Ok bir yüzeye çarptığında sersemletici bir patlamayla altındaki zemine elektrik akımı verir.

Fantastik Açıklama: Neon, avucunun içinden radyanitle güçlendirilmiş bir elektrik oku atar. Elektrik şoku, kısa bir an için statik elektrik alanı oluşturur ve bu alanda bulunanları fena çarpar.

(C) HIZ ŞERİDİ

Resmi Açıklama: Önüne doğru, kısa veya bir yüzeye çarpana kadar ilerleyen iki enerji hattı çıkarmak için ATEŞ ET. Bu enerji hatları, görüşü engelleyen ve içinden geçen düşmanlara hasar veren statik elektrik duvarlarına dönüşür. 

Fantastik Açıklama: Neon, bir süredir biriktirdiği radyanitle güçlendirilmiş biyoelektrik yükünü aynı anda iki elinden de püskürtür. Sıkıştırılmış elektrik yükleri yerde hat çizerek ilerler ve bir anda havayla iyonize hale gelerek saf plazma ışığından oluşan iki duvara dönüşür. Neon, bu elektrik tünelinin içinden geçerken düşmana görünmez. Elektrik duvarından geçen düşmanlar çarpılır.

(X) ENERJİ PATLAMASI

Resmi Açıklama: Neon'un tüm gücünü ve hızını kısa bir süreliğine etkinleştir. Gücünü, hareket ederken isabetliliği yüksek olan ölümcül bir ışın saldırısına dönüştürmek için ATEŞ ET. Aldığın her skorla birlikte bekleme süresi sıfırlanır.

Fantastik Açıklama: Neon, sırtına bağladığı pillerde depolanan radyanit kaynaklı biyoelektrik enerjinin fazlasını salar. Bedeninden muazzam düzeyde elektrik geçer. Neon, bu muazzam elektrik yükünü parmaklarının ucunda odaklar ve isabet ettiği herkese elektrik çarptıran bir radyanit ışını atar.

Yeni Valorant Ajanı Neon ve yetenekleri

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.02.2024 13:54
Kalan Karakter: 300 Gönder
Yeni Valorant Ajanı Neon ve yetenekleri
İlginizi Çekebilir