Yeni Wolfenstein'da öldüğünüzde oyun bitebilir

Yeni Wolfenstein'da öldüğünüzde oyun bitebilir

Furkan Güler
Furkan Güler 26.10.2017 - 10:49
Wolfenstein II: The New Colossus bu senenin en zor oyunu olmaya aday.

Bu senenin en çok merak edilen FPS oyunlarından bir tanesi olan Wolfenstein II: The New Colossus, ana karakterimiz BJ Blazkowicz'in hikayesini tekrar gözler önüne seriyor. Alternatif bir zamanda İkinci Dünya Savaşı döneminde geçen seride bu sefer 1961 yılına gidiyoruz. Savaşmak için her yolu deneyen kahramanımız, bu sefer ailesini de korumak zorunda kalacak. Nazi'lerin baş düşmanı olan Terror - Billy lakaplı Blazkowicz, Nazi işgalinda olan Amerika'yı kurtarmak için elinden geleni. PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında çıkacak oyunun yeni bir modu daha ortaya çıktı. Geride bıraktığımız günlerde kupa listesi yayınlanan Wolfenstein II: The New Colossus'un, Mein Leben isimli kupası dikkatleri üzerine topladı.

Wolfenstein II: The New Colossus'un ilginç bir modu olabilir

Tahminlere göre oyunu herhangi bir zorlukta bitirirseniz, açılan yeni oyun modunda ölmek için sadece bir hakkınız bulunuyor. Ayrıca söylenilen bu mod ile oyuna başlarsanız, sonradan oyunun zorluk modunu değiştirme imkanınız bulunmuyor. Ayrıca oyunu kaydetme imkanının da olamayacağı söylenmekte. Yani modu oynarken bir oturuşta oyunu bitirmek zorundasınız. Tabii ki tüm bunların doğruluğunu oyun çıktıktan sonra göreceğiz. Yeni oyun, 27 Ekim 2017 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkacak.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2021 14:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2017 21:07
DooM daki ultra nightmare seviyesi gibi bi seviye olur
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2017 17:51
27 Ekim 2017 olmasın o çıkış tarihi ??????
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2017 15:13
işin garibi cıkısına 1 gun olan oyun, bugun kırıldı. torrent sıtelerıne düştü :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ghost86
Ghost86 26.10.2017 12:55
O zorluk derecesinde bir oturuşta oyunu bitirme mecburiyetinde kalmak saçma olur bence. Ölünce oyunu tekrardan oynama hevesini baltalayabilir. Mesela bazı geceleri Alien vs Predators oynuyorum en zor seviyede. Bölüm bölüm ilerliyor oyun ve en zor seviyede checkpoint sistemi yok. Haliyle zorlaşan vahşi alienlara karşı ölünce uzun süren bölümü baştan sona tekrardan oynatıyor. Ölmeden geçtiğim vakit o bölümün hazzını, adrenalini fazlasıyla veriyor. Ölürsem de başka bir tekrar için gaz veriyor. Ama koca oyunu ölünce en baştan açmak eminim aynı hazzı ve isteği vermez.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×