Yepyeni bir Indie oyun sizlerle

Ceyda Doğan
Ceyda Doğan 1.07.2014 - 10:16
Kırmızı Başlıklı Kız geliyor
Karşımıza çıkan birçok Kırmızı Başlıklı Kız hikayesindne sonra, Indie oyunlarla arası iyi olanlar için Woolfe: The Redhood Diaries ismiyle sizlerleyiz. GriN, bugünden itibaren ilginç bir hikayeyi gözler önüne sereceğinin duyurusunu yaptı.

Geçtiğimiz haftalarda Steam üzerinden yeşil ışığı kapan Woolfe: The Redhood Diaries, PC platformlarında; aksiyon, macera, bulmaca ve platform türünde piyasaya çıkacak. Oyun, yalnızca hikaye moduna odaklanacak ve ağustos ayından itibaren de oyuncularla buluşacak.

İşte yayımlanan tanıtım videolarından biri. İyi seyirler.


Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 8.02.2023 06:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yepyeni bir Indie oyun sizlerle

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×