Yerli MMOFPS ZULA'nın Safranbolu evlerine merhaba deyin

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 5.06.2015 - 15:52
FPS'in aksiyonuyla, tarihi sokaklar iç içe
Türkiye’de geliştirilen ilk ve tek MMOFPS oyunu Zula, Açık Beta sürecinde gelişmeye devam ediyor.  22 Şubat'ta Açık Beta sürecine geçen Zula, bu süreçte bir yandan eksiklerini tamamlarken, bir yandan da yeni içerikleriyle oyuncularını mutlu etmeye devam ediyor. 4 Haziran’da yapılan güncelleme ile birlikte Safranbolu haritası, Zula oyuncularıyla buluştu.

Yerli MMOFPS ZULA'nın Safranbolu evlerine merhaba deyin
 
Dünyanın en çok oynanan turnuva haritası, Safranbolu çizgileriyle tekrar yorumlandı. Haritada bir yandan Safranbolu’nun tarih kokan sokaklarında dolaşırken, bir yandan da FPS oynamanın tadını çıkarabilirsiniz. Safranbolu haritası, büyük ölçekli bir Sabotaj haritası. Özellikle taktik ağırlıklı oyunları seven oyuncular için hazırlandı. Safranbolu haritasının eklenmesiyle birlikte, açık betada Zula’ya eklenen harita sayısı 4’e yükseldi. Bu gelişmelerin yanı sıra oyuncuların oyun kalitesini yükseltecek bir çok yenilik de oyuna eklendi.

Yerli MMOFPS ZULA'nın Safranbolu evlerine merhaba deyin
 
Türkiye’nin ilk MMOFPS oyunu ZULA, devamlı gelişim ve yeni içeriklerle oyuncularına en keyifli oyun deneyimini sunmaya devam edecek. Yalnızca Açık Beta sürecinde değil, oyun hizmette olduğu sürece oyuncularının istek ve arzuları doğrultusunda gelişme sözü veriyor.

-Basın Bülteni
Yorumlar 26
MK Okuru
MK Okuru 9.12.2021 12:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.06.2015 15:51
Geçen bir ara takıldım sarıyor ama haritalar çok iyi ve düzensiz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.06.2015 20:59
Türkiye de çok sayıda güzel ve modern manzara varken çok güzel mekan tasarımları çıkartılabilirken neden bizlerin yaptığı oyun ve filmlerde illa mahalle gibi bi yerde ve daima camii olmak zorunda anlamıyorum Hollywood filmlerindede aynı sadece İstanbul Kapadokya ve Camiiler arap ülkesiymişiz gibi
MK Okuru
MK Okuru 7.06.2015 01:08
Türkiye müslüman bir ülke değildir. Laik bir ülkedir.Halkın din özgürlüğü laik olmasıyla sağlanır.Çoğunuk müslüman olduğu için, müslüman ülke olarak adlandırmak ülkendeki herkese yapılan bir saygısızlıktır.Dünyayada modern ve laik olmayan insanlar olarak lanse edilmemize sebebiyet verir.
MK Okuru
MK Okuru 6.06.2015 19:31
arap değiliz ama müslümanız hani diyorum.. hollywooddaki kiliseler vs gözünüze niye batmıyor..
MK Okuru
MK Okuru 6.06.2015 18:40
yabancıların ilgisini çekiyo hoşlarına gidiyo farklı bi kültür görmüş oluyolar yabancıların ki gibi olsa hiç dikkatlerini çekmez
MK Okuru
MK Okuru 6.06.2015 17:25
Camiyi dik, oy da kaparsın, hit de kaparsın, para da basarsın. DİN, cahil insanları sömürmekte kullanılan en güçlü ve basit yoldur.
MK Okuru
MK Okuru 6.06.2015 17:13
Müslüman olmak illa her yaptığın şeyin içine camii sokmayı gerektirmez. Ne yani, oyunda camii duvarlarını taramak İslam'ı yaşamak mı olacak şimdi? Müslüman'ız diye oyuna illa camii eklemek zorunda değiliz. Oyuna camii katmaya gerek yoktu, modern bir harita olabilirdi.
MK Okuru
MK Okuru 6.06.2015 13:55
Müslüman ükle olduğunu o da biliyodur elbet ama gel gör ki sadece İstanbu ve Tüm Türkiye camilerden ibaret değil,senin için normal olabilir ama diğer yabancı oyuncuların gözünden bakmak lazım olaya onlar zaten bizi arap zannediyolar,uncharted 1 de olduğu gibi siyahi Türkler ahaaa :))
MK Okuru
MK Okuru 6.06.2015 12:58
Yaşama bu ülkede ozaman binlerce yıldır her kültüre hizmet etmiş bu topraklardaki güzelliklerden yakınıyorsan git metropollerde mega kentlerde yaşa...
MK Okuru
MK Okuru 6.06.2015 12:10
Müslüman ülkesi burası kardeşim tabi ki cami olucak. Helal olsun adamlara siz de çatlayın.
MK Okuru
MK Okuru 6.06.2015 11:46
arap değilde müslüman ülkesi olduğumuz içindir
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.06.2015 20:11
hardcore oyuncu arkadaşlar thief the dark project i hatırlarsınız grafikler şuanki döneme göre kötü ama bi atmosfer vardı kendine çekiyordu bu sektöre girmek isteyenleri görmek güzel ama biraz donanımlı bir şeklde kendnizi aştıktan sonra girmekte fayda var çünkü tarafsız olmak zorundayız bu konuda
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.06.2015 20:08
3dmax programında iki kutuyu birbiriyle çarpıştırdım diye sevinen amatör oyun girişimcileri tnıyorum ben ülkemi kötülemek için değil sadece eğitimin yetersizliğinden bahsetmek isterim no 17 yi tek bir arkadaş yapmaya başlamış bir bakın bakalım nasıl yapılıyor oyun birde şuna bakın ya olmuyosa yapma
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.06.2015 20:05
arkadaşlar biraz açıkgörüşlü olalım lütfen ben sadece camii var diye eleştirmedim sadece cami ve bir mahalle yapılmasını eleştirdim Türkiye de bir çok güzellik varken neden sadece dini öğeler var bunu demek istiyrum filmlerde cin ve osmanlı örneği gibi yenilikçilik Yok monochroma gayet iyidi mesela
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yerli MMOFPS ZULA'nın Safranbolu evlerine merhaba deyin

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×