YouTuber anne, çocuklarına işkence ettiği için tutuklandı

YouTuber anne, çocuklarına işkence ettiği için tutuklandı

Furkan Güler
Furkan Güler 21.03.2019 - 11:49
YouTuber'ın annenin yaptıkları 'yok artık' dedirtiyor.

Dünyanın en çok takip edilen sitelerinden bir tanesi olan YouTube'da yine ilginç bir olay yaşandı. Ortaya çıkan yeni habere göre ABD'nin Arizona eyaletinde yaşayan Machelle Hackney'nin evine ihbar sonrasında baskın yapıldığında çocukların gardıroplara kilitlendiği, susuz ve aç bırakıldığı ortaya çıktı. Ancak kendisi YouTube'da küçük yaştaki çocuklara yayın yaptığı için bu durum olduğundan daha ironik bir hale geldi. Fantastic Adventures kanalında 7 evlatlık çocuğuyla birlikte küçük çocuklar için videolar çeken Hackney, YouTube'da kısa sürede büyük bir başarı elde etmişti.

YouTuber anne gözaltına alındı

Polisin evde yaptığı aramalar sonucunda biber gazı, güvenlik kilidi olan bir dolap ve içerisinde mobilyalar, giysiler, battaniyeler, oyuncakların bulunduğu bir oda ortaya çıktı. Baskından sonra çocuklar, biber gazına maruz kaldıklarını ve dövüldüklerini açıkladı. Diğer bir yandan baskında görev alan bir polis, kurtarılan bir çocuğun aralıksız 20 dakika boyunca su içtiğini açıkladı.

İlgili YouTube kanalının yetkililer tarafından kapatıldığı ve videoların kaldırıldığı söyleniyor. Çocukları sadece bir YouTube kanalı için istismar eden ve işkence yapan Hackney'in ise ağır bir ceza alacağı tahmin edilmekte.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.11.2020 01:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×