Ys SEVEN'ın PC çıkış tarihi belli oldu

Ys SEVEN'ın PC çıkış tarihi belli oldu

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 10.08.2017 - 13:32
Sevilen J-RPG oyunlarından Ys SEVEN'ın PC çıkış tarihi, fiyatı ile birlikte açıklandı.
Nihon Falcom hayranları Ys SEVEN'ın geçtiğimiz ay PC'ye geleceğini duyduğundan beri heyecanlıbir şekilde çıkış tarihini bekliyordu. Hayranlarına müjdeyi bugün XSEED verdi. Yaptıkları duyuruda, Ys SEVEN'ın 30 Ağustos'ta $24.99'lık bir etiketle PC oyuncuları ile buluşacağını belirtti.


Oyunculara 30 saatten fazla oynanış sözü veren Ys Seven, insanlığın son umudu olan beş büyük ejderhayı uyandıracak olan beş büyük köyü birleştirmeye çalışan bir grubu anlatıyor. Ys Seven'ın batı'da büyük bir hayran kitlesine sahip, serinin tek oyunu olduğunu belirten Xseed Games, aynı zamanda oyunun tarihteki tek PC'den el konsollarına geçen RPG oyunu olduğunu belirtti.

Ys SEVEN'ın PC çıkış tarihi belli oldu
Nihon Falcom tarafından geliştirilmiş olan Japon RPG'si (J-RPG) oyun Ys serisinin yedinci oyunudur. 2009'da PSP'de Japonya'ya çıkan oyun, Ağustos 2010'da Kuzey Amerika ve 29 Aralık 2010'da da Avrupa'da sevenlerine kavuştu. Oyunun PC sürümü, HD çözünürlükte çıkacak ve akıcı bir 60 fps'e sahip olacak. Kontroler desteğine sahip olan oyun aynı zamanda Steam ve GOG için achievement'lar bulunduracak.
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 5.03.2021 20:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
carmalone
carmalone 11.08.2017 11:17
İlk oynadığım JRPG oyunu Tales of Zestiria idi, onu da yaklaşık 6 ay önce oynamıştım. Kombo mekanikleri çok hoşuma gitmişti, ustalaştıktan sonra bir bossu hiç durmadan farklı karakter kombolarıyla 100-200 kombo yapıp kesmek acayip tatmin edici. Artık deniyorum JRPG leri, umarım bu da güzel olur :)
MK Okuru
MK Okuru 14.08.2017 19:58
Bu oyun zestiriadan çok daha iyi
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×