Zone of The Enders zamana meydan okuyor!

Zone of The Enders zamana meydan okuyor!

Mert Günhan
Mert Günhan 5.11.2012 - 14:05
Jehuty ile bir kez daha
Konami'nin yaptığı ve ünlü yapımcı Hideo Kojima'nın Metal Gear Solid serisi haricinde oldukça sevdiği ve el üstünde tuttuğu bir seri olan Zone of The Enders'ın, HD Collection olarak tekrar piyasaya çıkacağı haberleri dolaşmaya başladığında hayranları oldukça heyecanlanmıştı.

Özellikle Yoji Shinkawa'nın yenilikçi mecha tasarımları ile görsel bir şölen olan Zone of The Enders, gerçekten kendine has kült bir hayran kitlesi yaratmış, geçen zaman ise sadece hayranlarının sevgisinin artmasına sebep olmuştu.

Zone of The Enders HD Collection ise zamana meydan okur nitelikte, özellikle seri ile daha önce ilgilenmemiş oyuncuların ilgisini çekiyor! Şimdiye kadar oldukça güzel yorumlar alan Zone of The Enders: HD Collection, kaliteli yapımların zamansız olduğunun en büyük örneği.


Zone of The Enders zamana meydan okuyor!
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.10.2020 22:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×