Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
favori oyunlar

Favori oyunu bulunmamaktadır.
reklam
oyun sistemi

Oyun sistemi belirtilmemiştir.
reklam

kişisel bilgiler

Üyelik Tarihi: 17.02.2016

Mesaj Sayısı: 246

son yorumlar

Assassin's Creed yapımcısının yeni oyunundan video geldi

24.04.2017 17:32

22:16 Evrim bilimsel bir gerçektir, inanç değil bir doğa kanunudur. Ateistler yada herhangi bir dini inanç gözetmeksizin birçok aydın insan tarafından kabul görülmüştür. Evrime inanan Müslümanlar da vardır bence müşrik demeden önce 2 kez düşünün!

Assassin's Creed yapımcısının yeni oyunundan video geldi

24.04.2017 17:28

22:21 Dinsiz değil sorgulayan, düşünen, empati yapan insanların azalması ümitleri tüketir. Bu ülkeye dinden çok ahlak ve doğa sevgisi aşılanmalı insanlara sorgulamanın önemi anlatılmalı, baskıcı din ile toplum ilerlemez.

Assassin's Creed yapımcısının yeni oyunundan video geldi

24.04.2017 17:24

22:22 Bende senin gibi süpercahil'i hiç görmedim. Bilimin en güzel tarafı da siz inansanız da inanmasanız da gerçek olmasıdır. Bizde evrim karşıtıydık, tarafsız araştırma yapıp sorgularsan 3 aya bişeyciğin kalmaz.

Assassin's Creed yapımcısının yeni oyunundan video geldi

24.04.2017 17:14

10:55 İnsanlığın 2 kişi tarafından geldiğine ve çocuklarının ensest ilişki ile çoğaldığına inanıyorsan bence sorunu olan sensin. Siz nasıl yaşıyorsanız bizde öyle yaşıyoruz bunun fikirlerle,düşüncelerle ve inançlarla bağdaşırmanız hiç mantıklı değil.

Nedir, ne değildir? Bölüm 4: Silent Hill'in karakterleri ve anlamları #3

22.04.2017 18:05

Lütfen bırakma gerçekten çok güzel yazıyorsunuz.
puan verdiği oyunlar
en beğenilen yorumlar

Ünlü korsan grubu artık oyunlara "crack" hazırlamayacak!

17.02.2016 06:11

Yorumları görüyorum da hemen hemen %85'i hatta %90 korsanı ciddi ciddi savunuyor birde'YOK OFONDOM BAŞKASI ÇIKOR KIROR' 'KORSAN SONSOZO KODOR DOVOM EDER' 'SON HOÇ İZLODOĞON FOLMO ORJONOL İZLİYORMOSON SONKO' gibi saçma sapan cümlelerle kendilerini savunmaya çalışırlar. Biz oyunu parayla alalım adam korsan indirerek bedava oynasın üstüne birde biz enayi muamelesi görelim nerde adalet?!. 3DM gider başkası gelir diyenler ancak kendilerini kandırır Devuno korumasındaki oyunlar kırılsa bile başka önlemler alınır yada ondan daha güçlü yazılımlar çıkar;) Umarım korsan biter ve daha sık ve kaliteli PC oyunları görebiliriz. Korsanı tamamen bitirmek zor ama imkansız deil. Dipnot:Şimdi bu yorumdan sonra - yağmuruna tutulmazsam hiç şaşırmam nede olsa herkez korsancı tabi.

Osmanlı İmparatorluğu Oyun Oluyor!

13.03.2016 02:38

Mantıklı bir şey söylüyorsun aslında sana neden vatan haini dinsiz damgası koyduklarını anlamadım sana yapılan bu hakaretleri kınıyorum. Ah ben Osmanlı torunuyum diyip 1 gram tarih bilmeyen,sorgulamayan,kendi inancını üstün görüp başkalarınkini küçümseyip kendini yükseklerde gören Müslümanım diyip zerre alakası olmayan ağzı bozuk egosu yükseklerde cehalet içinde yüzen bir nesil yetişiyor. Bilinçlenip düzelirmi dersin. Meh!

Yeni bir Call of Duty'nin ismi ortaya çıktı!

28.04.2016 11:27

warehouseman sen hiç merak etme güzel kardeşim ben bilmediğimi konuşmam sen kafana takma. Siz bu oyunu beğenmediniz diye oyunu yerden yere vurmanızı gerektirmez, sevmeyenler olduğu kadar oyunu sevenlerde var. Beğenmiyorsanız seriyi takip etmek yada oyunu satın almak zorunda değilsiniz. Şimdi gidin minecraft oyununu oynamaya devam edin benim güzel kardeşim:)

Büyük iddia! Xbox One II'nin üretimine başlanmış bile!

30.04.2016 21:16

Benden büyük olduğunuzu itiraf ediyorsunuz fakat yorumunuza bakacak olursak 13 yaşından küçük biri gibi yazıyorsunuz.Klavye delikanlılığı diz boyu desenizde:)Bunlar sizin gibi ergen tayfanın anlayacağı işler değildir. Tartışma ortamı için hakaretten arınmak gerek!

Assassin's Creed filminin beklenen ilk fragmanı yayınlandı!

13.05.2016 11:31

08:52 Arkadaş güzel bir yorum yazmış bence tamamını okumaman çok küstahça. Evet oyun hersene çıktığı için senaryosu kötü olabiliyor. Fakat düzeltilebilir.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.