Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
favori oyunlar

Favori oyunu bulunmamaktadır.
reklam
oyun sistemi

Oyun sistemi belirtilmemiştir.
reklam

kişisel bilgiler

Üyelik Tarihi: 17.02.2016

Mesaj Sayısı: 217

son yorumlar

Türk basını yine oyunlara sardı!

23.03.2017 03:47

Bugün bu haberi yapanlar yarın oyunların beyin yıkadığını, yasaklanması gerektiği ile ilgili haberler gündeme gelir. Şaşırır mıyız? Hayır.

70 alan bir oyun "ÇÖP" müdür?

23.03.2017 03:36

Bir oyunda 300 kişinin emeği geçiyorsa ve yapılan oyun düşük puan alıp çöp denilebiliyorsa, bravo valla, o kadar insanın emeği geçiyor ve onca emeği görmezden gelip nasıl çöp diyebilenler var hayret!

Diriliş Ertuğrul'un oyununu yaptılar

23.03.2017 03:33

Tarihten soğudum teşekkürler.

Death Note filminden ilk fragman geldi

23.03.2017 03:26

Sarışın Light ve siyahi L heralde L' nin etrafında pasta, şekerleme yerine uyuşturucu yada sigara falan göreceğiz heralde. Ne istediniz bizim tatlı düşkünü emo kılıklı karakterimizden:(

The Matrix serisi yeniden çekiliyor!

20.03.2017 22:20

Bence eskiyi bırakıp yeni şeyler denenmesi fena olmaz bence. Sizce ne yapmalı? Mavi hapı alıp eski seriyle mi yetinmeli, yoksa kırmızı hapı alıp heyecanla yeniden çekilecek Matrix' leri mi beklemeli?
puan verdiği oyunlar
en beğenilen yorumlar

Ünlü korsan grubu artık oyunlara "crack" hazırlamayacak!

17.02.2016 06:11

Yorumları görüyorum da hemen hemen %85'i hatta %90 korsanı ciddi ciddi savunuyor birde'YOK OFONDOM BAŞKASI ÇIKOR KIROR' 'KORSAN SONSOZO KODOR DOVOM EDER' 'SON HOÇ İZLODOĞON FOLMO ORJONOL İZLİYORMOSON SONKO' gibi saçma sapan cümlelerle kendilerini savunmaya çalışırlar. Biz oyunu parayla alalım adam korsan indirerek bedava oynasın üstüne birde biz enayi muamelesi görelim nerde adalet?!. 3DM gider başkası gelir diyenler ancak kendilerini kandırır Devuno korumasındaki oyunlar kırılsa bile başka önlemler alınır yada ondan daha güçlü yazılımlar çıkar;) Umarım korsan biter ve daha sık ve kaliteli PC oyunları görebiliriz. Korsanı tamamen bitirmek zor ama imkansız deil. Dipnot:Şimdi bu yorumdan sonra - yağmuruna tutulmazsam hiç şaşırmam nede olsa herkez korsancı tabi.

Osmanlı İmparatorluğu Oyun Oluyor!

13.03.2016 02:38

Mantıklı bir şey söylüyorsun aslında sana neden vatan haini dinsiz damgası koyduklarını anlamadım sana yapılan bu hakaretleri kınıyorum. Ah ben Osmanlı torunuyum diyip 1 gram tarih bilmeyen,sorgulamayan,kendi inancını üstün görüp başkalarınkini küçümseyip kendini yükseklerde gören Müslümanım diyip zerre alakası olmayan ağzı bozuk egosu yükseklerde cehalet içinde yüzen bir nesil yetişiyor. Bilinçlenip düzelirmi dersin. Meh!

Yeni bir Call of Duty'nin ismi ortaya çıktı!

28.04.2016 11:27

warehouseman sen hiç merak etme güzel kardeşim ben bilmediğimi konuşmam sen kafana takma. Siz bu oyunu beğenmediniz diye oyunu yerden yere vurmanızı gerektirmez, sevmeyenler olduğu kadar oyunu sevenlerde var. Beğenmiyorsanız seriyi takip etmek yada oyunu satın almak zorunda değilsiniz. Şimdi gidin minecraft oyununu oynamaya devam edin benim güzel kardeşim:)

Büyük iddia! Xbox One II'nin üretimine başlanmış bile!

30.04.2016 21:16

Benden büyük olduğunuzu itiraf ediyorsunuz fakat yorumunuza bakacak olursak 13 yaşından küçük biri gibi yazıyorsunuz.Klavye delikanlılığı diz boyu desenizde:)Bunlar sizin gibi ergen tayfanın anlayacağı işler değildir. Tartışma ortamı için hakaretten arınmak gerek!

Assassin's Creed filminin beklenen ilk fragmanı yayınlandı!

13.05.2016 11:31

08:52 Arkadaş güzel bir yorum yazmış bence tamamını okumaman çok küstahça. Evet oyun hersene çıktığı için senaryosu kötü olabiliyor. Fakat düzeltilebilir.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.