"Oyun katalogu konusunda XB1 önde"

"Oyun katalogu konusunda XB1 önde"

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 12.12.2013 - 22:29
Steve Beck'in düşünceleri bu şekilde
Yönetim danışmanlığı firması CG42'nin kurucusu ve yöneticisi Steve Beck, Time dergisinin yeni nesil konsol savaşlarına ithafen hazırladığı dosya konusu için ilginç bir açıklamada bulundu. Beck'in (ve firmasının) yaptığı araştırmalar sonucunda vardığı kanaat şu şekilde: "Müşterilere göre Xbox One en yenilikçi konsol ve kilit yaş aralıklarında satın alma niyeti çok yüksek. PS4 100 dolar daha ucuz, fakat konsol alıcıları kararlarını verirken oyun kataloglarına bakıyorlar ve o noktada Xbox'ın bir üstünlüğü mevcut". Kanaate katılır mısınız bilmiyorum, fakat ben kendimi biraz inanamazken buldum. Geçtiğimiz nesil Microsoft'un birinci parti oyunların kalitesi ve istikrarı (örn: Fable 2 beğenildi, 3 beğenilmedi; Halo 3 beğenildi, Halo Wars beğenilmedi vb.) yönünden çok eleştiri aldığı bir nesildi. Ben de şahsen Project Spark, Titanfall, Fantasia gibi oyunlarla bu kalitenin arttığını düşünüyorum ama Metacritic'te hem eleştirmen, hem de kullanıcı notları olarak en tepelerde olan Uncharted, Last of Us, God of War, LittleBigPlanet, InFamous, Heavy Rain, Killzone gibi oyunlara bakıp, yeni nesilde nasıl geleceklerini düşününce herhangi bir tarafa net bir "üstünlük" atfedemiyorum. Sizler ne diyorsunuz? Katalog konusunda sizce kim üstün? Fikirlerinizi merak ediyoruz!

"Oyun katalogu konusunda XB1 önde"
Yorumlar 11
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2020 19:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×