Super Mario filmi için şahane bir fragman geldi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 30.11.2022 - 13:29
Kadrosunda birçok ünlü ismin yer aldığı yeni Super Mario filmi için ilk fragman yayınlandı. Filme olan beklentilerimiz artmış durumda.

Yaklaşık beş yıldır Nintendo'nun gündeminde olan ve geçtiğimiz yıl ilk bilgilerine kavuştuğumuz Super Mario filmi için beklenen uzun fragman nihayet yayınlandı. Ekim ayında yayınlanan teaser videosu çok fazla detay vermediği için daha çok seslendirme performansı ile tartışmalara sebep olmuştu. Bu fragmanda da benzer eleştiriler olsa da filmin tonlaması ve sahneleri birçok oyuncunun beklentilerini karşıladı diyebiliriz.

Super Mario filmi için beklentileri yükselten fragman

Super Mario filmi için şahane bir fragman geldi

Filmin fragmanına baktığımızda yapımcıların yıllardır oynadığımız birçok detayı filme aktardığını görüyoruz. Zaten fragmanın ilk sahnesinde Super Mario karakterinin ilk defa gözüktüğü 1981 yapımı Donkey Kong oyununa bir gönderme ile açılıyor. Açıkçası Donkey Kong'u oyuna da uygun bir şekilde görmek oldukça hoşuma gitti diyebilirim.

Sonrasında ise bölümlerden, oyun haritasına, power up'lardan platform dinamiklerine kadar oyunlarda kullanılan birçok dinamiğin bir şekilde filme yedirilmeyi başardıkları gözüküyor. Guardians of the Galaxy filmleri ile yıldızı parlayan Chriss Pratt'i Super Mario rolünde izleyeceğimiz filmde Charlie Day'i Luigi, Anya Taylor-Joy'u Prenses Peach ve Jack Black'i ise Bowser rolünde izleyeceğiz. Filmin 7 Nisan 2023'te gösterime gireceğini de hatırlatalım. 

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 12:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2022 11:50
çok datlu
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2022 08:31
Fragman güzel filmde yeni çağa uygun bir film olmuş. Prensesler cool battle mage, erkek kahramanlar da sakar ve şaşkın
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2022 22:15
tüm karakterler olmuş peach hariç, marvel kadınlarına benzetmişler kalın sesli savaşçı kadın olmuş
Kalan Karakter : 300 Gönder
Narutolga
Narutolga 30.11.2022 14:47
Vayy küçükken ataride oynuyordum ana karakteri hatırladım süper mario. Hey gidi.. ..
Kalan Karakter : 300 Gönder
Super Mario filmi için şahane bir fragman geldi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×