Ünlü oyuncu Ellen Page trans birey olduğunu açıkladı

Ünlü oyuncu Ellen Page trans birey olduğunu açıkladı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 2.12.2020 - 11:08
Daha önce birçok önemli filmin yanı sıra oyun severlerin Beyond Two Souls oyunundan hatırlayacağı Ellen Page trans birey olduğunu açıkladı.

Ellen Page ya da yeni adı ile Elliot Page kendi sosyal medya kanallarından yaptığı açıklama ile trans birey olduğunu açıkladı. Daha önce birçok film projesinde yer alan ünlü oyuncu aynı zamanda Quantic Dreams firmaının imzasını taşıyan Beyond: Two Souls oyunuyla da karşımıza çıkmıştı.

Ellen Page ismini Elliot Page olarak değiştirdi

Elliot Page son olarak Umbrella Academy isimli dizi ile adından söz ettirmeyi başarmıştı. Bu sene 2.sezonu yayınlanan dizinin 3.sezonu için çalışmalar devam ediyor. Bu proje dışında kendisini Juno, X-Men Days of Future Past ve Inception gibi filmlerden de hatırlıyoruz. Biraz önce de belirttiğim gibi kendisi Beyond: Two Souls oyununda William Defoe ile birlikte yer almıştı.

Gerçek adı Ellen Philpotts-Page olan ünlü oyuncu yaptığı açıklamada bundan sonra Elliot ismini alacağını da duyurdu. Bu duyuru sonrası IMDB gibi siteler oyuncunun profil sayfasında isim değişikliğine gitti. Ayrıca Netflix'te yayınlanan Umbrealla Academy dizisinin Credits kısmında da oyuncunun adı Elliot Page olarak değiştirildi. Oyuncunun konu ile ilgili yapmış olduğu açıklama şu şekilde;

Ünlü oyuncu Ellen Page trans birey olduğunu açıkladı

"Merhaba arkadaşlar. Sizinle trans olduğum gerçeğini paylaşmak istiyorum ve yeni adım Elliot. Bunu yazdığım ve bu noktada olduğum için kendimi şanslı hissediyorum. Sonunda, gerçek halimle olmanın ne kadar olağanüstü hissettirdiğini ifade edemiyorum. Trans olduğum gerçeğini seviyorum. 

Hayatımda bu yere geldiğim için. Bu yolculukta beni destekleyen insanlara karşı çok büyük bir minnettarlık duyuyorum. Öz benliğimin peşinden gidebilmek için nihayet kim olduğumu sevmenin ne kadar olağanüstü hissettirdiğini ifade edemem. Gerçek şu ki, şu anda son derece mutlu hissetmeme ve ne kadar ayrıcalık taşıdığımı bilmeme rağmen, aynı zamanda korkuyorum. Zarar vericilikten, nefretten, ‘şakalardan’ ve şiddetten korkuyorum.

Her gün taciz, istismar ve şiddet tehdidiyle uğraşan tüm translara: Seni görüyorum, seni seviyorum ve bu dünyayı daha iyi hale getirmek için elimden gelen her şeyi yapacağım.”

Yorumlar 34
MK Okuru
MK Okuru 21.01.2021 13:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2020 18:59
Abicim şu siteyi çoluk çocukta giriyor okuyor.Yapmayın etmeyin lütfen.
MK Okuru
MK Okuru 3.12.2020 23:21
çocuğun babasının ve kendisinin cinsel tercihleri dışında tercihleri olan insanların da olduğunu görsün birşey olmaz. biz bülent ersoyla büyüdük kimse çıkıp bülent abla yapmış ben de kestiriyorum demedi
MK Okuru
MK Okuru 3.12.2020 16:32
03:28 ve 22:56 zavallısınız
MK Okuru
MK Okuru 3.12.2020 03:28
O Rtük gelmiş alırım bir dal.
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2020 22:56
çocuk oraya buraya giriyor diye istersen interneti kapalım alla alla
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2020 14:14
ben anlamadım bu olayı. bu kadın çıktı lezbiyenim diye açıklama yaptı. sonra başka lezbiyen bir kadınla evlendi. şimdi erkek olduğuna göre karısı lezbiyenlikten çıkmış mı oluyor? :)
MK Okuru
MK Okuru 3.12.2020 23:17
"Kim namus ve ahlak şövalyeliği yapıyorsa bilin ki en namussuzu o'dur. " Friedrich Nietzsche

Teşekkürler ayrıca parmak attığım noktayı görebildiğiniz için :)
Spider_hip
Spider_hip 2.12.2020 20:01
Hahaha bence en güzel yorum bu olmuş. Mantıklı bir noktaya parmak atmışsınız :) Alan memnun veren memnun olduktan sonra herkesin cinsel tercihlerine saygım vardır. Millet bunlara takıldığı kadar tacizcilere, tecavüzcülere, pedofillere, ona buna bakıp ortalık yerde masturbasyon yapanlara takılmıyor. Ama karısının durumu komik olmuş harbiden :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.12.2020 21:58
Ellen Page opened the New Page
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.12.2020 14:57
Kurban olduğum Allah cc canlıların hiçbirini birbirine benzetmeden yaratmıştır. Ellen ablamızda kimseye benzemediği için allahın katında hepimiz gibi bir melektir..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2020 14:32
Günaydın. Dünyadan haberiniz yok merlin. Bu zaten çoktandır bilinen bişeydi

------------------------------

Dün gece açıkladı kendisi..
MK Okuru
MK Okuru 3.12.2020 14:14
Homoseksüellikle Translığı karıştırdın zaar. Ellen'dı Elliot oldu. Reverse Bülent Ersoy olacak.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×