A. Wilson:"Oyuncuların bizden çalmasını istiyoruz"

A. Wilson:"Oyuncuların bizden çalmasını istiyoruz"

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 2.11.2013 - 19:17
Sandığınız şeyi kastetmiyor!
EA'in çiçeği burnunda CEO'su Andrew Wilson yeni şirket politikalarını çok ilginç bir beyanla özetledi: "Oyuncuların bizden çalmasını istiyoruz". Kelime anlamıyla kastetmediğini tahmin etmişsinizdir herhalde. Wilson'ın kastettiği şey, eğer 15$'a bir oyun piyasaya sürüyorlarsa, oyuncuların 20$'lık bir oyun oynadıklarını ve dolayısıyla EA'den çalıyor, daha kaba tabiriyle EA'i "kazıklıyormuş" gibi hissetmeleri. "Eğer tüketiciden para ve zaman yatırımı istiyorsanız onların sizden çalıyormuş gibi hissetmelerini garanti etmelisiniz" diyen Wilson "bu anlaşmada kârlı çıkan tarafın onlar olduğunu hissetmeliler ki gerisi gelsin. Felsefemiz bu" diye de ekledi. Siz ne düşünüyorsunuz, bu felsefe EA'i tekrar oyuncuların gözünde pozitif bir noktaya taşır mı?

A. Wilson:"Oyuncuların bizden çalmasını istiyoruz"
Yorumlar 30
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2020 07:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×