Activision, bu sefer gözünü Battle Royale oyunlarına dikti

Activision, bu sefer gözünü Battle Royale oyunlarına dikti

Furkan Güler
Furkan Güler 14.03.2018 - 13:48
Şanslı oyun Call of Duty m? Yoksa Overwatch mu olacak?

Battle Royale türünün günümüz video oyun sektörünü oldukça meşgul ettiği su götürmez bir gerçek oldu. İlk olarak Playerunknown's Battlegrounds ile patlama yaşayan sektör, şu anda liderlik koltuğunu Fortnite'a verdi. Tabii ki firmalar arasında kapılan bu aslan payları, Activision gibi büyük dağıtımcıların da dikkatini çekti. Hali hazırda büyük dağıtımcılardan olan Ubisoft, The Division'a indirilebilir içerik şeklinde Battle Royale modu getirmişti. Daha sonrasında Take Two'nun çatısı altında oyun geliştiren Rockstar Games ise Red Dead Redemption 2'de Battle Royale modu olacağını açıkladı.

Activision tarafından yeni bir Battle Royale oyunu mu gelecek?

Şimdi ise yeni çıkan haberlere göre Activision Blizzard'ın yatırımcıları, gözünü Battle Royale türüne diktiler. Wall Street Journal'da ise Activision'un, Battle Royale türüne hevesli olduğu belirtiliyor. Ancak firma Battle Royale türünü hangi oyun ile deneyecek merak ediyoruz? Oyuncuların tahmini Call of Duty'den yana ama geliştiriciler bir sürpriz yapıp karşımıza Overwatch ile de çıkabilir. Belki de kendilerinden tamamen Battle Royale türü için üretilmiş bambaşka bir oyun göreceğiz.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 27.09.2020 07:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.03.2018 13:05
Overwatch ile nasıl bir battleroyale çıkabilir ortaya çok saçma bence, lootsuz battleroyale mi olucak yani
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.03.2018 09:39
fortnite aldı atı üsküdarı geçti bile :D bu saat den sonra çıkan herşey fortnite çakması diye adlandırılır. eski oyunlara böyle mod lar getirmek resmen aç gözlülük olur. yapacaklarsa yeni oyun yapsınlar. division zamanında söyledigi gibi darkzone adam gibi yapsaydı lider o olacaktı şimdi yazık etti.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.03.2018 08:08
Ww2 ye bekliyoruz
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.03.2018 01:18
overwatch'a çıkarsa en azından 1m tane box görmeyiz
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×