Aksiyon RYO The Surge 2'nin yeni fragmanı yayınlandı

Furkan Güler
Furkan Güler 31.07.2019 - 16:33
Karakterimizi geliştirirken nelerden yardım alacağız?

Focus Home Interactive tarafından dağıtımı üstlenen The Surge 2'nin yeni fragmanı yayınlandı. Deck 13 tarafından geliştirilen rol yapma oyunu, dinamik bir dövüş mekaniğine sahip olacak. Oyunda yer alan silahları, düşmanları, bölüm sonu canavarlarını ve zırhlarımıza ekleyeceğimiz aparatları gösteren video, bize oyun içerisinde hayatta kalmak için gelişmemiz gerektiğine dikkat çekiyor. Yer yer Souls oyunlarına benzerliğiyle, Souls oyunlarına hayran oyuncuların da dikkatini çeken The Surge 2, ilk oyunuyla kemik bir kitle toplamayı başarmıştı. Sci Fi temasıyla göze göze hoş gelen grafikler de barındıran yapım, yapımı yarım kalan binalarla dolu Jericho City isimli şehirde geçecek.

Aksiyon RYO The Surge 2'nin yeni fragmanı yayınlandı

Diğer bir yandan The Surge'e kıyasla The Surge 2'de rol yapma mekaniklerinin de daha detaylı belirtiliyor. Yeni silahlar, dronlar ve yeni zırhların bulunacağı yapım, Souls oyunlarına rakip olabilir. The Surge 2'de savaşlar da önceki oyuna göre daha taktiksel ilerleyecek. PS4, Xbox One ve PC platformu için geliştirilen oyun, 24 Eylül tarihinde piyasaya çıkacak.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 06:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
oXelight
oXelight 1.08.2019 02:02
Dark Soul temasını sevmeyenler için birebir :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
Aksiyon RYO The Surge 2'nin yeni fragmanı yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×