Alien vs. Predator Yeni Fragman - Predator 3 Mü Geliyor?

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Alien vs. Predator Yeni Fragman - Predator 3 Mü Geliyor?
20th Century Fox, milyonlarca Alien vs. Predator filmleri (ve tabiiki Aliens vs. Predator oyunları) hayranının sabırsızlıkla beklediği, Alien vs. Predator filmi için yeni bir fragman yayınladı. Bu bomba gibi fragmanda, filmden heyecan verici sahneler, muhtemelen filmin soundtrackinden parçalar olan müthiş güzellikte bir arkaplan müziği ile sunuluyor. Fragmandan gördüğüm kadarıyla, film ortalığı yıkıp kavuracak. 13 Ağustos tarihinde gösterime girecek olan film için ise, yapabileceğimiz tek şey oturup iple çekmek maalesef. Bu arada Predator'daki kızılderili karakteri (Billy) canlandıran Sonny Landham'ın dediğine göre, Predator III de yoldaymış. Henüz Fox tarafından doğrulanmadığı için kesin birşey söylemek zor, fakat ilk fimde oynayan bir aktörün ağzından çıkmış olması umut verici.

  • Predator 3 yazısının tamamını okumak için tıklayın
  • AvP fragmanını internetten stream olarak izlemek için tıklayın
  • 18MB büyüklüğündeki kaliteli versiyonu download etmek için tıklayın Not: Fragmanı izlemek için Apple Quicktime programının bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 5.08.2021 09:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
Alien vs. Predator Yeni Fragman - Predator 3 Mü Geliyor?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×