Amanita Design yeni bulmaca macera oyunu Creaks'ı duyurdu

Amanita Design yeni bulmaca macera oyunu Creaks'ı duyurdu

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 10.10.2018 - 14:16
Yine fantastik bir tasarım bizi bekliyor

Machinarium, Samorost, Botanicula, Chuchel gibi tuhaf ama bir o kadar da güzel görünen oyunların altına imzasını atan Amanita Design, yeni bir oyun duyurdu. Bulmaca, macera oyunu Creaks, PC ve konsollar için 2019'da yayınlanacak. Yapımcı firma Amanita Design, Creaks için bir de oynanış videosu yayınladı. Creaks'ın yayınlanan oynanış videosunu aşağıdaki oynatıcı üzerinden izleyebilirsiniz.

Amanita Design'dan yeni bulmaca, macera oyunu geliyor: Creaks 

Amenita Design Twitter üzerinden yeni oyunları Creaks'ı şöyle duyurdu; "Yeni komşularınız Creaks ile tanışın. 2019'da PC'de ve konsollarda." Oldukça farklı tasarımları ve oynanış dinamikleri ile bilinen Amanita Design'ın yeni oyunu Creaks için de aynı şeyleri söyleyebiliriz. İlgi çekici bir dünya, tuhaf ama eğlenceli karakterler ve zorlayıcı bulmacalar bizi bekliyor. Point and click türünün hayatta kalan son temsilcilerinden  Amanita Design, Creaks için kısa bir oynanış videosu yayınladı. Creaks; Amanita Desgn'ın son yıllarda yayınladığı daha canlı renk tonlarına hakim oyunlarından çok, Machinarium'un renk paletini ve tasarımını andırıyor. Görünen o ki yine oldukça farklı bir oyun bizi bekliyor.


Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 24.10.2020 23:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.10.2018 18:18
eminim 1-2 saatte biter oyun
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×