Ant-Man and the Wasp filminin ilk posteri yayınlandı

Ant-Man and the Wasp filminin ilk posteri yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 24.07.2017 - 11:42
4. fazın ilk filmlerinden biri olan Ant-Man and the Wasp için ilk resmi görsel yayınlandı.
Marvel sinematik evreninde şu sıralar en çok konuşulan film Avengers: Infinity War olsa da dolu dizgin gelen filmler de yolda. Büyük savaş öncesi karşımıza çıkacak olan Thor: Ragnarok dışında Infinity War filminin hemen sonrasında vizyona girecek olan Ant-Man and the Wasp filmi de oldukça önemli bir yere sahip.

Marvel sinematik evreninin en eğlenceli ve farklı yapımlarından biri olan Ant-Man'ın devam halkası için yeni haberler de gelmeye devam ediyor doğal olarak. 4. fazın ilk filmlerinden biri olan yapım için son olarak bir haber gelmiş ve yeni Tomb Raider filmi dışında The Hateful Eight, Django ve G.I Joe gibi filmlerde de rol alan Walton Goggins hikayeye katıldığı açıklanmıştı.

Comic Con fuarında ise filme dair ilk görsel paylaşıldı. Filmin yayınlanan posterine baktığımızda ise Ant-Man'ı Civil War filminde olduğu gibi devasa bir şekilde görüyoruz. Bunun dışında Wasp karakteri de dönüşüm geçirirken resmedilmiş.

Paul Rudd'un bir kez daha Ant-Man rolü ile karşımıza çıkacağı filmde Evangeline Lily'i Hope Pym (Wasp), Michael Dougles'ı Dr.Hank Pym ve Michael Pena'yı ise Luis rolü ile göreceğiz. Ant-Man and the Wasp filminin 6 Temmuz 2018'de gösterime gireceğini de hatırlatalım.

Ant-Man and the Wasp filminin ilk posteri yayınlandı
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2021 18:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×