AOC, League of Legends ile oyun sponsorluğunu genişletiyor

AOC, League of Legends ile oyun sponsorluğunu genişletiyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 20.07.2012 - 09:31
Efsanelere bir tane daha katılıyor
AOC oyun sektöründeki sponsorluk faaliyetlerini genişletiyor. Çok oyunculu, aksiyon oyunu klasiği League of Legends’in otuz milyon kişilik güçlü oyuncu kitlesi, The Siege online turnuvasına en iyi birliklerini gönderdiğinde AOC de Berlin’deki in2LOL studios stüdyolarından canlı yapılacak özel yayını destekleyecek. 16 takım sekiz hafta boyunca kazananı belirleyebilmek için kılıçlarını ve sihirli değneklerini çarpıştıracak.

AOC, League of Legends ile oyun sponsorluğunu genişletiyor
Yeni turnuva modu
Yeni sunulan, genişletilmiş turnuva modu öncelikle dört grupta yarışan 16 takımdan oluşan bir grup aşaması ile başlıyor. Ancak toplamda kazanmak için çoğunlukla Avrupalı oyunculardan oluşan takımların başka bir grup aşamasında ve final nakavt raundunda da ayakta kalmaları gerekiyor.

Canlı yayın
Bütün karşılaşmalar online yayın akışlarıyla canlı olarak yayınlanacaktır. AOC, oyun ortağı Razer ile turnuva sponsoru olmasının yanı sıra, Berlin’deki in2LOL stüdyolarından canlı yapılacak özel yayına da destek verecek. Örneğin prodüksiyon stüdyosunda iki adet geniş format e2795Vh LED ekran bulunacak. Bu Full HD model 69 cm (27″)‘lik bir ekran diyagonaline sahip ve Avrupa çapında pek çok ödül aldı. Ayrıca turnuva boyunca düzenlenecek bir yarışma ile yapılacak çekiliş sonucunda AOC tarafından üç adet e2795Vh ekran da sunulacak.

- Basın Bülteni
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 8.07.2020 05:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir