Arif ve 216'nın biletleri yakın zamanda ön siparişe açılacak

Arif ve 216'nın biletleri yakın zamanda ön siparişe açılacak

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 27.12.2017 - 21:03
Filmi bekleyenler için iyi haber geldi

Cem Yılmaz'ın uzun zamandır ilgiyle beklenen filmi Arif ve 216'dan güzel haber sonunda geldi. Filmi görmek isteyenler ve merak edenler için bilet satışları 1 Ocak tarihinde ön siparişe açılacak.

Filmin meraklıları için ön siparişler yakında açılacak

Daha öncelerinde G.O.R.A. ve AROG adındaki komedi filmleri ile çok fazla izleyici çekmeyi başaran Cem Yılmaz, bu seri ve evren üstünden devam etmeye kararlı. G.O.R.A. filminin sonrası olarak kabul edilecek Arif ve 216, yayınlanan fragman ile bekleyenlerin yüzünü güldürmeyi başardı. Beklenen asıl güzel haber ise, Arif ve 216'yı iple çekenler için geldi. Facebook üzerinden yayınlanan gönderi ile yakın zaman içerisinde Arif ve 216'nın biletleri ön siparişe açılacak ve şanslı kişiler sinema salonlarındaki yerlerini kapacak.

Arif ve 216'nın biletleri yakın zamanda ön siparişe açılacak

Tam olarak nereden ön siparişe alınacağı ise henüz belli değil. Konusu ise 216 adlı robotun artık insan gibi yaşamak istemesi ve aniden Türk televizyon evrenine kapılıp gitmeleridir. Arif ve 216, 5 Ocak 2018 tarihinde sinemalara girişini yapacak. Biz de o günü merakla bekliyoruz. 

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2021 20:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.12.2017 19:45
cem yılmaz böyle değildi. Biraz da beklenti büyüsün insanlar yer bulamaz korkusuyla gitsin bilet alsın diye yapıyor, hep illuminati taktikleri bunlar. Yazıklar olsun.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.12.2017 00:48
ceku'ya noldu acaba
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×