Assassin's Creed Valhalla'nın Xbox Series oynanış videosu yayınlandı

Özgür Deveci
Özgür Deveci 7.11.2020 - 23:10
Ubisoft tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan rol yapma oyunu Assassin's Creed Valhalla'nın Xbox Series oynanış videosu yayınlandı.

Ubisoft tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan rol yapma oyunu Assassin's Creed Valhalla için Xbox Series X platformundan kaydedilmiş 9 dakika uzunluğunda oynanış videosu yayınladı. 4K çözünürlüğünde yayınlanan videoya baktığımızda epik sinematik sahnelerin yanı sıra oyunda kontrol edeceğimiz Eivor isimli karakterimizi de daha yakından görüyoruz. Aksiyon sahnelerinin de yer aldığı fragmanda, karakter özelleştirme seçeneklerine de yer verilmiş. Oyun, yeni nesil konsollarda upscale edilmiş bir şekilde 4K çözünürlükte ve 60 FPS kare hızında çalışacak.

Oyun, 10 Kasım'da Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X, PlayStation 4, Google Stadia, Epic Games Store ve Uplay platformları için, 12 Kasım'da ise PlayStation 5 için piyasaya çıkacak. Buna ek olarak oyunu mevcut nesil konsollarda satın alan kullanıcılar ücretsiz bir şekilde yeni nesle yükseltme yapabilecek.

Assassin's Creed Valhalla'nın Xbox Series oynanış videosu yayınlandı

Assassin's Creed Valhalla'nın Xbox Series oynanış videosu yayınlandı

M.S. dokuzuncu yüzyılda bitmek bilmeyen savaşlar ve azalan kaynaklarla Norveç'ten sürülen Eivor, bir Nors klanını buzlu Kuzey Denizi boyunca İngiltere'nin bölünmüş krallıklarının zengin topraklarına götürecek. Zafere giden görevinde, efsanevi bir Viking savaşçısı olan Eivor karakterini yöneteceğimiz oyunda, İngiltere'nin Karanlık Çağlarındaki ölümcül bir ortamda dinamik ve güzel bir açık dünyayı keşfedeceğiz. Oyunda düşmanlara saldırarak yerleşim yerimizi büyütecek ve Valhalla'daki tanrıların arasında yerimizi kazanmak için siyasi gücümüzü oluşturacağız.

PlayStation Store, Microsoft Store ve Epic Games mağazalarında ön siparişe açılan oyunun Standard sürümü PlayStation Store'da 470,00 TL, Microsoft Store'da 470,00 TL ve Epic Games mağazasında 269,00 TL fiyat etiketine sahip. Ancak oyunun Gold sürümünü satın almak istiyorsanız PlayStation Store'da 599,00 TL, Microsoft Store'da 600,00 TL, Epic Games mağazasında ise 449,00 TL ödemeniz gerekiyor.

Son olarak oyunun yayınlanan oynanış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 21.10.2021 23:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.11.2020 23:26
selamlar oyunda tr altyazı veya tr dublaj olacaktı acaba
MK Okuru
MK Okuru 9.11.2020 16:08
Türkçeeeğ? Türkçeeeeğ?? Türkçeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Kalan Karakter : 300 Gönder
burak_55
burak_55 9.11.2020 00:03
Ubisoft bey; Assassins Creed adı altında bi Futbol yada Araba yarışı oyunu çıkarmanızı bekliyorum. Altair'den nerelere geldik.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.11.2020 13:26
Yine geldi baş tacı upscale
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.11.2020 09:00
Hiç NextGen hali yok ps4 pro’dan hallice cilala parlat 8.300?...!!!!
Kalan Karakter : 300 Gönder
Assassin's Creed Valhalla'nın Xbox Series oynanış videosu yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×