Attack on Titan 2'nin çoklu oyuncu modunda Titan olabileceksiniz

Furkan Güler
Furkan Güler 6.03.2018 - 17:43
Oyunun çoklu oyuncu modu eğlenceli duruyor.

Anime ve manga sayesinde yüzünden oldukça büyük bir hayran kitlesine ulaşan Attack on Titan, yakın zamanda ikinci oyunu ile oyuncuların karşısına çıkacak. Mart ayında piyasaya çıkartılması planlanan Attack on Titan 2 Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, PlayStation Vita platformlarında oynanabilir olacak. Zevkli bir çevrimiçi moduna da sahip olacak olan oyun ile alakalı yeni bir video daha paylaşıldı. Co op Titan öldürme görevlerine çıkabileceğiniz oyunda arkadaşlarınızın yardımı ile şehri düşmanlardan temizlemeye çalışıyorsunuz. Aksiyon seviyesi fazlasıyla yüksek olan oyun, 8 kişiye kadar oyuncu destekliyor. Ayrıca videonun da sonunda görebileceğiniz gibi Attack on Titan 2'nin çevrimiçi modunda Titan olarak da oynayabiliyorsunuz. Şahsen Titan olarak oynayabildiğimiz modun, oyuncuların oldukça hoşuna gideceğini düşünüyorum.

Attack on Titan 2 için yeni bir video daha yayınlandı

Ayrıca oyunun içerisinde kendi karakterimizi de oluşturma seçeneğimiz bulunacak. Yeterli seviyede detaylı olan karakter oluşturma ekranında, seride hoşunuza giden karakterlerin saç tiplerini de seçme şansınız olacak. Tüm bunların yanında oyunda indirilebilir içerik olarak karakter kostümleri de satılıyor.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 19.09.2021 18:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2018 19:46
mouse desteği geliyor mu bari
Kalan Karakter : 300 Gönder
Attack on Titan 2'nin çoklu oyuncu modunda Titan olabileceksiniz

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×