Avengers 4'ün ismi ne zaman belli olacak?

Avengers 4'ün ismi ne zaman belli olacak?

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 24.01.2018 - 17:33
Russo kardeşler merak edilen soruya cevap verdi

Avengers: Infinity War'un vizyona girmesine iki ay kalmasına rağmen, insanlar çoktan Avengers 4 hakkında konuşmaya başladı. Bunun en büyük sebebi ise filmin çekimlerinin tamamlanmış olması. Önümüzdeki yıl vizyona girecek olan film, Avengers: Infinity War'un kaldığı yerden devam edecek ve Marvel Sinematik Evreni'nin geleceğini belirleyecek. Marvel için büyük bir öneme sahip olan bu filmin yönetmeni olan Russo kardeşler, bugün katıldıkları bir Podcast'te Avengers 4 hakkında konuştu.

Avengers 4'ün ismi ne zaman belli olacak?

Film için çok heyecanlandıklarını, ama böyle bir film çektikleri için de çok baskı altında oldukların belirten ikili, filmin setinden dışarıya spoiler çıkmasın diye sahte sahneler bile çekmek zorunda kalmış. Hala bir isme sahip olmayan Avengers 4'ün isminin ne zaman belli olacağı sorusuna yanıt veren Russo kardeşler, Avengers: Infinity War'dan hemen sonra filmin isminin açıklanacağını belirtti. Bu da demek oluyor ki Avengers 4'ün ismi, Avengers: Infinity War ile ilgili spoiler içermekte. İlk filmi iyice deneyimlememizi isteyen Russo kardeşler sonrasında filmin ismini açıklayacak. Sizce, bizi Avengers: Infinity War'da neler bekliyor?

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2021 05:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
KingHayran
KingHayran 24.01.2018 21:22
film çıksında ismi önemli değil :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2018 19:38
sanki infinity warda thanosu yeneceklerde 2. filme yeni isim arıyorlar infinity war 2 yap işte,salak salak triplere giriyorlar
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2018 19:28
E ismini yazmısınız zaten. 4 işte.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×