Avrupa’nın en büyük oyun bilgisayarı mağazası Ankara’da açıldı

Avrupa’nın en büyük oyun bilgisayarı mağazası Ankara’da açıldı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 15.10.2018 - 13:31
Avrupa ve MENA bölgesinin en büyük oyun bilgisayarı mağazasını Çankaya’da açıldı

Monster Notebook, oyun bilgisayarlarını Ankaralı kullanıcılara ulaştıracak yeni mağazasını Çankaya’da açtı. Markanın Türkiye’deki üçüncü satış noktası olan Ankara mağazası, aynı zamanda Avrupa’nın ve MENA bölgesinin yalnızca oyun bilgisayarlarına ayrılmış en büyük mağazası olma özelliğini de taşıyor.

Monster Notebook'un Ankara Mağazası Açıldı

işte biz de bu videomuzda firmanın Kurumsal İletişim Müdürü olan Kayra Keri Küpçü ile Ankara mağazasını ve Monster Notebook'un gelecek planlarını konuştuk. Bu videoya ve konu ile ilgili yayınlanan açıklamaya aşağıdan göz atabilirsiniz. 

"Kullanıcılara 2005 yılından beri yüksek performanslı iş istasyonları ve gaming laptop modelleri sunan Monster Notebook, yalnızca oyun bilgisayarlarına özel mağaza fikrini 2016 yılında İstanbul Kadıköy’de açtığı mağazası ile hayata geçirmişti. Bu farklı fikri 2018 Nisan’ında İzmir’e de taşıyan marka, bu yılki ikinci ve Türkiye’deki üçüncü mağazasını bugün Ankara’da açtı.

Çankaya semtinde Farilya İş Merkezi’nde yer alan mağaza toplam 800 metrekarelik alanıyla Avrupa’nın ve MENA bölgesinin en büyük oyun bilgisayarı mağazası olma özelliği taşıyor Mağaza Ankara’nın yanı sıra çevre illerin de ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasitede. Oyunseverlere Monster’ın yüksek performanslı gaming laptop modellerini bizzat deneme şansı sunan mağaza, kullanıcılara teknik servis desteği de veriyor. Mağazada markanın ürettiği oyun bilgisayarlarına ilaveten mekanik oyuncu klavyesi, oyuncu kulaklığı ve faresi gibi oyun tutkunlarının ilgi duyduğu diğer Monster ürünleri de yer almakta.

Yatırımlar Devam Edecek

Bugün basın mensuplarının ve kullanıcıların katılımıyla gerçekleşen açılışta davetliler cosplay şovları ve kılıç gösterileriyle eğlenceli anlar yaşadılar. Açılışta bir konuşma yapan Monster Notebook Genel Müdürü İlhan Yılmaz, Türkiye’deki yatırımlara devam edeceklerini ve yeni mağazalar açmayı planladıklarını belirtti.

Avrupa’nın en büyük oyun bilgisayarı mağazası Ankara’da açıldı

Yılmaz konuşmasında şunları dile getirdi, “Bugün, 2005 yılında başladığımız yolculuğumuzda önemli bir kilometre taşına ulaştık. Oyuncular için yüksek performanslı taşınabilir bilgisayarlar üretme fikriyle yola çıkıp tamamen bu amaca yönelik ilk mağazayı 2016’da İstanbul’da açtık. Bu yılın nisan ayında da Türkiye’deki ikinci mağazamızı İzmir’e açtık. Üzerinden kısa bir süre geçmiş olmasına rağmen çalışmalarımızı aynı hızla sürdürdük ve bugün üçüncü mağazamızı Ankara’da açmış olmaktan büyük sevinç ve durur duyuyoruz.”

Dövizdeki artışa rağmen Monster Notebook’un yatırımlarına ve kullanıcılara en iyi oyun bilgisayarlarını mümkün olan en uygun fiyatlardan sunmaya devam edeceklerini belirten Yılmaz, “Önümüzdeki dönemde İstanbul’un Avrupa yakasında bir mağaza açmayı ve Monster ağını daha da genişletmeyi planlıyoruz. Bunu yaparken de en büyük güvencemiz kullanıcılarımızdan aldığımız destek ve güven olacak. Monster’ın bugünlere gelmesi için çalışan herkese ve bize olan desteklerini asla eksik etmeyen kullanıcılarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

Monster Notebook Ankara mağazası Çukurambar Mah. Ufuk Üniversitesi Cad. Farilya İş Merkezi No: 8/A Çankaya adresinde oyuncuları ve teknolojiye meraklı tüm kullanıcıları bekliyor."

Yorumlar 23
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2021 12:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.10.2018 01:22
Fiyat olarak hiçbir yerliliği yok. Maşallah ithal ürünlerle aynı paraya satıyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2018 12:31
ben olsam mağaza yerine şimdilik belirli adetlerde indirime giderim dükkanın kirası 50 bin tl ise aydan aya 15-20 adet gamebookta indirime giderdim.. Böylelikle hem satış oranlarını aydan aya zararsız bir şekilde yükseltirdim! bunlar pazarlama taktiğini bilmiyor :)
MK Okuru
MK Okuru 17.10.2018 11:00
Not edildi. Sizinle iletişime geçeceğiz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.10.2018 10:59
Ee nabalim 800 metrekare ise. Biz mimar miyiz. Kardes pc ler kac para sen ondan haber ver.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2018 17:39
Çok pahalı ya tamam oyun bilgisayarı ama bence fazla pahalı 2 000 3 000 4 000 tl civarı hadi iyi diyelim ama 5 000 tl en ucuzu 6 000 tl
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2018 17:24
Bir şeyleri avrupanın en büyüğü diye pazarlayacağımıza. Avrupanın en ucuzu diye pazarladığımız zaman. Önümüzde kimse duramaz. Yoksa gersi fasa fiso.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×