Başbakan Yardımcısı tecrübe kazanmak için Narcos dizisini izliyor

Başbakan Yardımcısı tecrübe kazanmak için Narcos dizisini izliyor

Furkan Güler
Furkan Güler 10.11.2017 - 09:20
Soy el fuego que arde tu piel... Tuyo será, y tuyo será

Narcos dizisi Netflix üzerinden bizlere ilk olarak Pablo Escobar'ı, daha sonrasında ise Cali Kartel'inin babalarını anlatarak izleyenlerine güzel bir polisiye hikaye sunmayı başarmıştı. Kolombiya'nın uyuşturucu kaçakçılarını anlatan diziyi izleyen ve yakından tanıdığınız bir isim daha var. T24'ün haberine göre şu anda Başbakan Yardımcısı ve eski Sağlık Bakanı Recep Akdağ, tecrübe kazanmak için Narcos dizisini izlediğini açıkladı. Hatta dizinin üçüncü sezonunu sabah 4'lere kadar ayakta izlediğini söyleyen Recep Akdağ'ın bu yönü, dizinin sevenlerinin dikkatini çekti.

Narcos dizisini Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ'ın da izlediği ortaya çıktı

Aslına bakarsanız dizinin gerçek olay örgüsüne sahip olması, izleyicilere gerçekten de uyuşturucu ticaretinde işlerin nasıl yürüdüğünü gösteriyor. Yeni sezonu Meksika topraklarında geçecek olan diziyi merak içerisinde bekliyoruz. Cali Karteli'nin yaptıklarından sonra oldukça değişen Javier Pena (Pedro Pascal), Meksika'da yarım bıraktığı işi devam ettirmek istiyor. Yine yaşanmış olaylar üzerine kurulacak olan yeni sezon, yapımcıların açıkladığına göre izleyenlere büyük sürprizler yapacak. Netflix'in en büyük bütçeli dizilerinden birisi olan Narcos, şu anda Netflix kütüphanesinde en çok izlenen diziler arasında bulunuyor.


Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2021 19:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
ideefixe
ideefixe 11.11.2017 05:22
öyle bir başlık atmışsınız ki,içerikle karşılaştırınca, sanki adam nasıl daha iyi kaçakçılık yapılır onu öğrenmek için izliyor gibi olmuş.hepimiz gibi bakanın da hoşuna gitmiş,beğenmiş ki diziyi izliyor.ben şahsen herhangi bir konuda tecrübe kazanmak için izlemedim :) kafanıza göre bir şeyler paylaşıyorsunuz ama ne paylaştığınızdan sizin bile haberiniz yok
Kalan Karakter : 300 Gönder
ImChuckBass
ImChuckBass 11.11.2017 04:09
Escobarı örnek alırsa vay halimize :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
Pitadeniz
Pitadeniz 10.11.2017 16:36
anlamadıgım sey ne yonden bı tecrube kazanacak ? :D
MK Okuru
MK Okuru 10.11.2017 18:52
Haberde eksiklik var. Kendisinin görevlerinden biri de uyuşturucu ile mücadeleymiş.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.11.2017 18:24
Söyledim size Furki ajandır! Türkçe yazamıyor ama İspanyolca sular, seller gibi. İşte sizde gördünüz sonunda. Ersin'den de şüpheleniyorum. O da kesin hint ajanı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.11.2017 18:11
güzel dizi
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×