Battlefield VI ilk günden Xbox Game Pass'e gelebilir

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek 7.04.2021 - 11:06
Ortaya çıkan yeni söylentilere göre Battlefield VI çıktığı gün Xbox Game Pass üzerinden indirilebilecek. Yeni söylenti bir podcast yayınından geliyor.

Bu yılın içinde çıkması beklenen Battlefield VI ile ilgili yeni ve güçlü söylentiler ortalıkta dolaşmaya devam ediyor. Bu sefer biraz garip şekilde Xbox Era Podcast'i sırasında kullanılan bir cümlenin seriyle ilgili olup olmadığı konusunda karışıklıklar vardı. Ancak Battlefield sızıntılarıyla adından söz ettiren Tom Henderson onaylayınca yeni Battlefield oyununun Xbox Game Pass sistemine ekleneceği konusunda uzlaşılmış oldu.

Battlefield VI Xbox Game Pass'te ilk günden yer alacak

Söylentiler dediğimiz gibi Tom Henderson'un onayıyla başladı. Ancak lansmanında oyunun Xbox Game Pass'te olup olmayacağını bilmiyoruz. Öteki Battlefield oyunlarının lansmanını göz önüne alırsak, EA DICE'ın bu kararı almış olması çok muhtemel.

Battlefield VI ilk günden Xbox Game Pass'e gelebilir

Podcast sırasında sızıntıyı yapan Shpeshal Ed, "Büyük olasılıkla bu yılın sonunda üçüncü parti AAA bir FPS oyunu ilk günden Xbox Game Pass'e eklenecek" dedi. Olasılıkları düşündüğümüzde, Microsoft'un Call of Duty Vanguard Game Pass kapılarını açacağını sanmıyoruz. Activision'un oldum olası PlayStation ile daha iyi bir ilişkisi var. Bu nedenle Microsoft'un Battlefield VI için böyle bir hamle düşünmesi aslında daha kazançlı olacaktır.

Bildiğiniz gibi son haberlerde oyunun Battlefield 6 değil, yalnızca "BATTLEFIELD" olarak anıldığını yazmıştık. İlgili haberimize de hemen alt taraftan ulaşabilirsiniz. Görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 17:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.04.2021 06:45
Vur kırbacı Microsoft vurrr.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.04.2021 23:45
Patron çıldırdı! Durduramıyoruz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.04.2021 16:52
Haberin başlığını görünce seviçten kahkaha attım yemin ediyorum manyaksınız olum xD
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.04.2021 14:41
Eğer bu doğru ise başlarım playstation'ın stok sorununa series s alırım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Battlefield VI ilk günden Xbox Game Pass'e gelebilir

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×