Battlerite ücretsiz oluyor!

Battlerite ücretsiz oluyor!

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 21.09.2017 - 11:12
Erken erişimden çıkacak olan Battlerite, ücretsiz oluyor.

En iyi takım dövüş oyunlarından biri olan Battlerite, bir süredir Steam'de erken erişimdeydi.  Steam üzerinden 31 TL'ye satılan oyun, Kasım ayında erken erişimden çıkıyor. 25 Eylül'de ücretsiz haftasına başlayacak olan oyun 1 Ekim'de fiyatına indirim yapacak. 7 Kasım'da erken erişimden çıktığı zaman ise tamamen ücretsiz olacak. Zaten oyun erken erişime açılmadan önce ücretsiz olacağını belirtmişti. Sadece bu süreçte ücretliydi.

Battlerite ücretsiz oluyor

Battlerite, adrenalin dolu bir PVP oyunu. Takım çalışmasının temel olduğu oyunda iki takımlar 2v2 ve 3v3 olarak arenada savaşıyorlar. Genel olarak kısa süren üç rounddan oluşan oyunlar, gayet eğlenceli. Büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan oyun, Steam üzerinde de " Çok Olumlu" inceleme puanlarına sahip. Her biri kendine özgü özelliklere sahip şampiyonlardan birinin kontrolünü elinize alıp, hızlı ve aksiyon dolu oyunlara girebilirsiniz. WASD tuşlarıyla hareket etme ve fare bileşimini kullanarak mermilerden kaçın ve devasa ultilerle rakiplerinizi yenebilirsinizt. Bu oyunda başarının sırrı beceri atışlarında, doğru zamanlamada ve hızlı tepkiler vermekte yatıyor.

Battlerite şu an Steam'de erken erişimde, 7 Kasım'da ise ücretsiz oluyor.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2021 05:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.09.2017 15:08
sülün gibi umutlar döndü birer iğdeye,geçti borun pazarı sür eşeğini Niğdeye. too late ^^
Kalan Karakter : 300 Gönder
Cemlat
Cemlat 21.09.2017 11:43
Oyunu aylardır oynayan biri olarak söyleyeyim oyun kalbe zarar. 1 maç en fazla 10 dk filen sürüyor ama o kısa sürede neler neler oluyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×