Bayonetta 2 mi geliyor?

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 14.12.2010 - 17:12
Sega ve Platinum Games birlikte birşeyler yapıyor.
Sega West'in pazarlama ve satış bölümü başkan yardımcısı Alan Pritchard yayıncı firmanın, Bayonetta'nın yapımcısı olan Platinum Games'den yeni bir oyun çıkacağını duyurdu. Japon oyun stüdyosu ile 2008'de toplam dört oyunluk bir anlaşma imzalayan Sega bu anlaşmanın sonunda MadWorld, Infinite Space, Bayonetta ve kısa zaman önce ekim ayında çıkan Vanquish oyunlarının yayıncılığını yapmıştı.

Bayonetta 2 mi geliyor?
Bilim kurgu shooter oyunu Vanquish'ten sonra Platinum, Sega ile anlaşmalarını uzatmaktan çok memnun olduklarını ve bu iki şirketin bir aradayken çok verimli çalıştığını belirtti. Pritchard ise Platinum Games'ten ilerleyen vakitlerde daha çok oyun duyacaklarını söylerken her iki şirkette bu yeni oyun hakkında hiçbir bilgi vermedi. Genel kanının Bayonetta 2 olacağı yönünde olması da muhtemel. MadWorld'ün devam oyunu olması çok düşük bir ihtmal olarak görülüyor.
Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 15:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bayonetta 2 mi geliyor?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×