Banner Resmi

Bayonetta 2 mi geliyor?

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 14.12.2010 - 17:12
Sega ve Platinum Games birlikte birşeyler yapıyor.
Sega West'in pazarlama ve satış bölümü başkan yardımcısı Alan Pritchard yayıncı firmanın, Bayonetta'nın yapımcısı olan Platinum Games'den yeni bir oyun çıkacağını duyurdu. Japon oyun stüdyosu ile 2008'de toplam dört oyunluk bir anlaşma imzalayan Sega bu anlaşmanın sonunda MadWorld, Infinite Space, Bayonetta ve kısa zaman önce ekim ayında çıkan Vanquish oyunlarının yayıncılığını yapmıştı.

Bayonetta 2 mi geliyor?
Bilim kurgu shooter oyunu Vanquish'ten sonra Platinum, Sega ile anlaşmalarını uzatmaktan çok memnun olduklarını ve bu iki şirketin bir aradayken çok verimli çalıştığını belirtti. Pritchard ise Platinum Games'ten ilerleyen vakitlerde daha çok oyun duyacaklarını söylerken her iki şirkette bu yeni oyun hakkında hiçbir bilgi vermedi. Genel kanının Bayonetta 2 olacağı yönünde olması da muhtemel. MadWorld'ün devam oyunu olması çok düşük bir ihtmal olarak görülüyor.
Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2022 08:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bayonetta 2 mi geliyor?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×