Bazı oyuncular, PUBG'nin yılın oyunu olmasını istiyor

Bazı oyuncular, PUBG'nin yılın oyunu olmasını istiyor

Furkan Güler
Furkan Güler 27.09.2017 - 13:15
Oyunu tahmin ettiğinizden daha çok kişi seviyor.

PC platformunda 11 milyon satış başarısı yakalayan ve anlık 1,5 milyon oyuncunun oynadığı Playerunknown's Battlegrounds, hız kesmeden başarısını katlamaya devam ediyor. Son olarak Fortnite ile yaşadığı sürtüşmeden dolayı eleştiri toplayan oyunu seven oyuncu kitlesi, sandığınızdan daha fazla olabilir. Özellikle Reddit ve NeoGaf gibi oyuncuların güncel takip ettiği forumlarda Playerunknown's Battlegrounds'un yılın oyunu ödülünü almasını isteyen oyuncular var. Ayrıca Playerunknown's Battlegrounds'un yılın oyunu ödülü almasını isteyen oyuncuların pek de az olmadığını söylemek istiyorum.

Playerunknown's Battlegrounds severlerin sayısı günden güne artıyor.

Forumlara girip yorumları okuduğunuzda ise aslında oyuncuların kendilerince sebepleri olduğunu da görebiliyorsunuz. Hali hazırda geride bıraktığımız sene Overwatch'un aldığı ödülü örnek gösteren oyuncular PUBG'nin, video oyun dünyasını Overwatch'tan daha fazla değiştirdiğini savunuyor. Şahsen bu kısımda kendilerini haklı bulunuyorum. Keza Overwatch'a yılın oyunu ödülünü vermenin herhangi bir haklı tarafını bulamamıştım. Ayrıca küçük yatırımlar ile hayata geçirilen Playerunknown's Battlegrounds'un, neredeyse arkasında koskoca Blizzard olan Overwatch kadar değerli olduğunu söyleyebiliriz.

Ayrıca geliştirici ekip olan BlueHole'ün oyunlarına çok iyi baktığını söyleyen oyuncular, Playerunknown's Battlegrounds'un geleceğinden oldukça umutlular. Bakalım ilerleyen haftalarda düzenlenecek olan tören ile birlikte yılın oyunu hangi oyun seçilecek, hep beraber göreceğiz.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2021 07:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2017 02:01
Tam bir Overwatch fanıyım. Evet oyunu güzel işlemişler allamışlar pullamışlar ama PUBG yılın oyunu ödülünü alamaz accayip sorunlu bir oyun oldugunu düşünüyorum. Görüntü kalitesini de yeteri kadar iyi olmadığını düşünüyorum. Bi Horizon , Bi Overwatch, Bi GTA etmez arkadaşlar. Eğlenceli ama yetersiz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.09.2017 21:39
Tam olarak çıkmamış, tonlarca optimizasyon sorunu olan ve içerik eksikliği olan bir oyun. Sis efektlerini daha yeni eklediler siz düşünün...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.09.2017 19:50
Oyunda ne var hayatta kalıyoruz adam vuruyoruz BRAVO DEVRİME BAK YILIN BALONU olur bundan
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.09.2017 19:03
Senenin en iyi oyunları Persona 5 ve Divinity. Bunlar varken PUBG'de kim oluyor?
Kalan Karakter : 300 Gönder
ugurlsm
ugurlsm 27.09.2017 17:47
Yok artık.
Nier Automata
Legend of Zelda Botw
Horizon Zero Dawn
Divinity Original Sin 2
Gibi oyunlar çıkmışken bu oyun mu yılın oyunu olacak?
ugurlsm
ugurlsm 27.09.2017 17:59
Virgül koymamışım :D
Nier Automata, Legend of Zelda Botw, Horizon Zero Dawn, Divinity Original Sin 2
olacaktı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×