Martin Scorsese imzalı The Irishman filminin fragmanı yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 31.07.2019 - 15:38
Martin Scorsese, Robert De Niro, Al Pacino ve Joe Pesci bir arada!

Sinema dünyasının en önemli yönetmenlerinden biri olan Martin Scorsese'nin yeni filmi The Irishman için beklenen fragman nihayet yayınlandı. Netflix'e özel olarak yapılan filmde yine sinema dünyasının en önemli isimleri bir arada yer alıyor.

Martin Scorsese imzalı The Irishman filminin fragmanı yayınlandı

Filmin kadrosuna baktığımızda 3 tane Oscar ödüllü efsane ismi bir arada görüyoruz. Açıkçası bu 3 ismin bir araya gelmesi bile filme olan beklentimizi gösterir nitelikte. Filmde Robert De Niro, Al Pacino ve Joe Pesci başrolleri paylaşıyor. Bu 3 önemli isim dışında filmde Anna Paquin ve Jesse Plemons gibi isimler de yer alıyor. Yaklaşık 10 yıl önce dedikodularını duymaya başladığımız filmin ilk fragmanı ve konusu şu şekilde;

Robert De Niro, Al Pacino ve Joe Pesci'nin rol aldığı Martin Scorsese imzalı THE IRISHMAN'de, 2. Dünya Savaşı sonrası Amerika'daki organize suç dünyası, gazi, dolandırıcı ve 20. yüzyılın en azılı isimlerinin yanında çalışmış bir mafya tetikçisi olan Frank Sheeran'ın gözünden anlatılıyor. Onlarca yıllık bir süreci anlatan film, Amerikan tarihindeki çözülememiş en büyük gizemlerden biri olan efsanevi sendika başkanı Jimmy Hoffa'nın ortadan kaybolma hikâyesini ele alıyor. THE IRISHMAN, izleyicileri organize suç dünyasının gizli koridorlarında, bu dünyanın nasıl işlediğini, rekabetleri ve ana akım politikayla bağlantılarını gözler önüne seren muazzam bir yolculuğa çıkarıyor.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 30.06.2022 18:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.07.2019 20:02
Jo pesci ve De Niro olmadan adam film çekemiyor zaten.
zeknoss
zeknoss 4.08.2019 18:41
"adam Joe Pesci VE De Niro olmadan" demiş, kastettiği Joe Pesci değil Martin Scorsese. Neden bu kadar agresif bu insanlar? Hele ki yazıları tam okumaktan dahi acizken...
MK Okuru
MK Okuru 2.08.2019 16:31
home alone izlememis ortaokullu beyani.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.08.2019 14:01
sampiyonlar ligi degil, dunya kupasi gibi kadro.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.08.2019 03:47
robert de niro once upon a time in america ile al pacino the godfather ile joe pesci the goodfellas ile gönlümde taht kurmuştu ve tek kaliteli filmleri bunlar değil bu adamların onlarca filmi mükemmel ve hala izlerim şimdi bir efsane geliyor yönetmeni ise martin scorsese daha ne olsun?
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bebeleri pistten alalım: The Irishman fragmanı yayınlandı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×