Bethesda'nın yeni oyunu Rage 2'de çevrim içi oyun modları var mı?

Bethesda'nın yeni oyunu Rage 2'de çevrim içi oyun modları var mı?

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 25.05.2018 - 11:01
Rage 2'de bizi neler bekliyor?

Geçtiğmiz haftalarda duyurusu yapılan, Bethesda'nın yeni oyunu Rage 2 eğlenceli ve aksiyon dolu tanıtım videosu ile pek çok oyunseverleri heyecanlandırmayı başardı. Oyun ile ilgili çok fazla bilgi paylaşılmasa da, yayınlanan oyun içi videoları detaylı inceleyen kullanıcılar Rage 2'de multiplayer oyun modlarının veya co-op oynanışın olabileceğini iddia etti. 

Rage 2'de multiplayer oyun modları bulunacak mı?

Bethesda'nın yeni oyunu Rage 2'de çevrim içi oyun modları var mı?

Ortaya atılan bu iddianın temeli, Rage 2'nin yayınlanan videolarından alınan ekran görüntüsüne ve yapımcı firma Avalanche Studios'un daha önce açmış olduğu bir iş ilanına dayanıyor. Rage 2 'nin oynanış fragmanından alınan ekran görüntüsünde, dev bir düşmana karşı saldırıya geçen bir kaç karakterin ekranda görünmesi, oyunda co-op oynanış, ya da takım odaklı multiplayer modlarının bulunacağı şüphelerini doğurdu. Avalanche studios'un açtığı iş ilanında ise, yapımcı ekibin açık dünya ya da yarı açık dünya multiplayer oyun modları üzerinde uzman, bir oyun geliştirici aradığı ortaya çıktı. Şüphesiz bunlar sadece iddia, ancak Rage 2'nin multiplayer oynanış için oldukça uygun bir oyun olduğu da bir gerçek. Bethesda E3 2018 sunumunda Rage 2 ile ilgili daha fazla bilgi paylaşacaktır.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2020 07:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×