Bioshock serisinin geleceği, yeni bir isme emanet edildi

Can Furkan Gözütok
Can Furkan Gözütok 30.05.2014 - 15:39
Peki sizce oyun hangi stüdyoda
Bioshock serisinin yapımcısı Irrational Games'inaniden kapatılmasının ardından, gözler serinin geleceğine, eğer devam edecekse hangi stüdyo tarafından geliştirileceğine çevrildi.

Sorular, bugün itibariyle cevaplarına kavuştular çünkü Take-Two firmasının CEO'su Strauss Zelnick, Bioshock ve Red Dead Redemption gibi serilerin geleceği hakkında bir açıklama yaptı. Grand Theft Auto, Borderlands, NBA ve Red Dead Redemption markaları hakkında genel bir açıklama yapan Zelnick, konuşmasının sonunda Bioshock serisinin geleceği hakkında konuştu. Bugünden itibaren Bioshock serisi, Bioshock 2'nin geliştirici stüdyosu 2K Marin'e emanet edilecek.

Konuyla ilgili Zelnick, "Bizim için Bioshock önemli ve üzerinde durulması gereken bir marka, eminim ki 2K Marin, serinin geleceğine ışık tutabilir" açıklamasını yaptı.

Bioshock serisinin geleceği, yeni bir isme emanet edildi
Yorumlar 19
MK Okuru
MK Okuru 4.07.2022 19:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bioshock serisinin geleceği, yeni bir isme emanet edildi

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×