Bir Sam & Max vardı eskilerden...

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Bir Sam & Max vardı eskilerden...
Bad Brain firması, Lucas Arts ile bir anlaşmaya vardı, buna göre Sam & Max Freelance Police'in yapımına devam edilecek. 1993'te piyasalara sürülmüş ve oldukça beğenilmiş olan Sam & Max Hit The Road'a devam oyunu olarak hazırlanan yeni adventure'ın yapımı daha önce iptal edilmişti. Şimdi Bad Brain, projeye kaldığı yerden devam edecek. Çıkış tarihi henüz belirlenmedi.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 07:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bir Sam & Max vardı eskilerden...

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×