Black Ops, Halo: Reach'den daha çok satar

Mahmut Saral
Mahmut Saral 12.09.2010 - 01:07
Sonuçta multi-platform bir oyun
Önemli piyasa analistlerinden Michael Pachter, Treyarch tarafından geliştirilen Call of Duty: Black Ops'un, Bungie tarafından geliştirilen Halo: Reach'den daha çok satacağını düşündüğünü, çünkü Black Ops'un multi-platform bir oyun olduğunu belirtti.

Öte yandan Halo: Reach için ise Microsoft, Halo 3 için harcadığı promosyon masrafının % 60 daha fazlasını harcadı. Bu oyundan da büyük şeyler bekleniyor ve yıl sonuna kadar 6 milyon satması bekleniyor. Bir yıl içinde de 8 ile 10 milyon civarında bir satış rakamı tahmin ediliyor.

Black Ops, Halo: Reach'den daha çok satar
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 04:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
Black Ops, Halo: Reach'den daha çok satar

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×