Black Ops'a yeni yama geliyor

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 15.11.2010 - 10:48
PC'de yavaşlama problemi çözülüyor mu?
Call of Duty: Black Ops'un çıkışı gerçekten her yönüyle olay oldu. Hem satış rakamları hem de beraberinde oyunun çıktığı özelikle PC ve PS3 platformundaki sorunlar kullanıcılardan çok tepki aldı. Treyarch, geçen hafta acele bir yama yayınlamış ve bu yamayla genel performans sorunlarını çözmeye çalışmıştı.

Black Ops'a yeni yama geliyor
Treyarch'ın yeni yayınlayacağı yama PC için olacak. Bu yama beraberinde şu sorunlara çözüm bulmaya çalışacak:

- Belirli ekran kartlarında meydana gelen FPS düşmesi
- Çeşitli server tarayıcı sorunları
- Quickmatch maçlarına katılımlarda iyiliştirmeler (Ping ve lag sorunlarına yönelik)
- Zombi bölümlerinde 'The game session is no longer available' hatasının çözümü

Yama çok yakında Steam üzerinden otomatik olarak kullanıma sunulacak. Bakalım Treyarch bu yama ile PC oyuncularının dertlerine çare olabilecek mi?
Yorumlar 38
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 08:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
Black Ops'a yeni yama geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×