Blizzard, WoW Classic için oldukça güzel bir video yayınladı

Blizzard, WoW Classic için oldukça güzel bir video yayınladı

Furkan Güler
Furkan Güler 27.08.2019 - 10:59
Eski oyuncuların gözü yaşlı

MMORPG türüne damgasını vurmuş ve oyun dünyası için oldukça önemli bir pozisyonda bulunan World of Warcraft, bugünlerde Classic sürümüyle gündeme gelmiş durumda. Uzun yıllardır oyunun Vanilla sürümünü isteyen oyuncular için özel bir sunucu açan Blizzard, World of Warcraft'ın ilk halini retroseverlere sundu. Geride bıraktığımız gün piyasaya çıkan oyunun Classic sürümü için özel bir video hazırlayan Blizzard, oyunlarını nasıl pazarlayacağını çok iyi biliyor. Live action bir müzik bir müzik videosu hazırlayan geliştiriciler, World of Warcraf'ın popüler zindanlarından bahsediyor. Leeroy Jenkins göndermesini de yapmayı unutmayan geliştiriciler, tüm eski oyuncuları oyuna geri çağırıyor.

Blizzard, WoW Classic için oldukça güzel bir video yayınladı

2006 yılında yayınlanan Drums of War güncellemesiyle birlikte oyunun güncellemeler alacağını belirten Blizzard, muhtemelen Burning Crusade'den başlayarak oyuna eski paketleri tekrar getirecek. Beta sürümünde olumlu geri dönüşler alan Blizzard, bakalım Blizzcon etkinliğinde ne gibi yenilikler duyuracak. World of Warcraft'a paket dışında daha ne gibi yenilikler getirileceği merak edilirken, diğer Blizzard oyunlarının da gidişatı merak ediliyor.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2020 07:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.08.2019 12:21
para yok ki
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×