Brawlhalla için 1 milyon dolar ödül havuzlu eSpor programı açıklandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 3.02.2021 - 11:10
Oyunun rekabetçi süreci, 2021 boyunca 5 turnuva içerecek ve kasım ayında bir Dünya Şampiyonası ile sonuçlanacak

Ubisoft ve Blue Mammoth Games, 2021 Brawlhalla E-sporları programını duyurdu. Toplam 1.000.000 ABD doları ödül havuzu olacak ve şubat-kasım 2021 arasında planlanan beş uluslararası şampiyona ile gerçekleşecek. Brawlhalla’nın şimdiye kadarki en büyük ödül havuzlu 2021 sezonu, Ubisoft’un dünya çapında 50 milyondan fazla oyuncuya sahip olan destansı dövüş oyununun büyüyen e-spor platformunu destekleme kararlılığını gösteriyor.

Brawlhalla ödül havuzu 1 milyon dolar

 

Yıl boyunca beş uluslararası turnuva düzenlenecek. 2021 sezonu Kış Şampiyonası ile başlayacak: 75.000 ABD doları tutarındaki toplam ödül havuzuyla bu çevrim içi turnuva 27 Şubat - 14 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek. Brawlhalla, çapraz platform oyunu destekler ve oyuncuların herhangi bir platformda rekabet etmesine olanak tanır. Oyuncular bugünden itibaren kaydolabilirler. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Bu yılın ilerleyen günlerinde, dünyanın her yerinden oyuncular şunlara katılabilecekler:

Bahar Şampiyonası: Nisan ve mayıs aylarında çevrim içi olarak gerçekleşecek.

Yaz Şampiyonası: Temmuz'da çevrim içi olarak gerçekleşecek.

Sonbahar Şampiyonası: Eylül ve ekim aylarında çevrim içi olarak gerçekleşecek.

Dünya Şampiyonası: Kasım ayında gerçekleşecek. Formatla ilgili daha fazla bilgi bu yılın ilerleyen günlerinde paylaşılacak. 

Bu turnuvalarda, tüm oyuncular Brawlhalla e-spor programı ödül havuzundan kazanç elde etme şansına sahip olacak. Ayrıca Ubisoft ve Blue Mammoth Games, yıl boyunca haziran ayında gerçekleşecek benzersiz yeni bir formatla dört haftalık çevrim içi bir yarışma olan Brawlhalla Pro Series de dahil olmak üzere çeşitli davetlilere özel etkinlikler düzenleyecek. Ayrıntılar daha sonra paylaşılacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.04.2021 05:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
Brawlhalla için 1 milyon dolar ödül havuzlu eSpor programı açıklandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×