Bu bir tesadüf mü? MW2 vs BC2

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Bu bir tesadüf mü? MW2 vs BC2
Infinity Ward tarafından geliştirilen Modern Warfare 2, PC, PS3 ve X360 için Kasım ayından bu yana raflarda. DICE tarafından geliştirilen Bad Company 2 ise, Mart'ın ilk haftası itibariyle aynı platformlarda yerini aldı.

Tabii ki oyunlar için DLC paketleri de duyuruldu. Geçtiğimiz günlerde Infinity Ward, 5 haritadan oluşan Multiplayer içerikli harita paketini duyurmuştu. Bu paket, belirli bir ücret karşılığında satın alınabilecek ve bir aylık dilimde sadece Xbox Live'dan alınabilecek. DICE de Bad Company 2'nin hikâyesine katkıda bulunacak eklentiler hazırlamak istiyor. Firmanın ilk hazırlayacağı eklenti paketi de ücretsiz olarak indirilmeye sunulacak.

İşin ilginç olan yönü ise Infinity Ward, DLC'nin 30 Nisan'da çıkacağını söylemişti. Ardından DICE de kendi paketlerini aynı tarihte çıkaracaklarını açıkladı. Bu bir tesadüf mü acaba? DICE, konu hakkında sadece tesadüf diyor. Sizce de öyle mi?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 5.08.2021 01:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bu bir tesadüf mü? MW2 vs BC2

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×