Bu The Witcher 3 modu ile Geralt snowboard yapabiliyor

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek 8.01.2021 - 14:54
Gün geçmiyor ki mod geliştiricileri çılgınca bir fikri mükemmel şekilde işlemesin. İşte bu The Witcher 3 modu ile Skelliege'de snowboard yapabilirsiniz.

Video oyunları endüstrisinin belki de en eğlenceli yanlarından biri de mod geliştiricileri ve mod topluluklarıdır. Her gün yeni bir fikir ve yeni bir mod ile karşımıza çıkan geliştiriciler sadece eğlenceli içerikler üretmekle kalmıyor, sorun da çözebiliyor. Daha önce Cyberpunk 2077 FPS artırma yazımızda sorunlardan birinin çözümü için size bir mod önermiştik. Sonra CD Projekt RED 1.06 yaması ile sorunu düzeltince gerek kalmadı tabi orası ayrı. Fakat şimdi göreceğiniz The Witcher 3 modu oldukça eğlenceli.

The Witcher 3 - Wild Snowboard

Nexusmods topluluğundan Feregorn, geliştirdiği The Witcher 3 "Geralt VGX Snowboarder" modu ile oyunda snowboard yapmanızı mümkün kılıyor. Hatta at yarışlarına girip, atınızdan inip snowboard ile rakiplerinizi geride bırakabiliyor, yine snowboardsword ile düşmanlarınızı öldürebiliyorsunuz. Nilfgaard bu kılıcı görse tıpkı Ciri'ye yaptıkları gibi yıllar boyunca izini sürebilirdi. Fakat kılıç bir anıt gibi Kaer Trolde'nin tepelerinden birinde Geralt'ın gidip onu almasını bekliyor. Evet, snowboard oyunda "Snowboardsword" olarak geçiyor ve bir kılıç gibi Geralt sırtına asıyor.

Mod için yayınlanan oldukça eğlenceli bir video da var, onu da hemen alt tarafa bırakıyorum. İyi seyirler...

Daha önce de bir Witcher 3 modunun haberini yapmıştık ve bu sefer "Yapılabilecek en kötü Witcher 3 modu yapıldı" şeklinde belirtmiştik. Dizinin oyuncularını oyundaki karakterler ile değiştiren bu mod, adeta fiyaskoydu. Toplamda 50 milyon kopyadan fazla satan oyun serisi için hala birçok farklı mod üretiliyor. Bunların başında grafik modları gelse de geliştiricilerin çok farklı işleri de Nexusmods üzerinde oyuncuları bekliyor. Aynı zamanda oyunun teknik kısmına müdahale etmenizi sağlayan -konsol açma, daha detaylı ayarlar sayfası gibi- yüzlerce mod birçok farklı oyun için mümkün. Bunu en iyi The Elder Scrolls V: Skyrim oyuncuları anlayacaktır, bugün 100+ mod ile birlikte çalışabilen ve modların baştan aşağı değiştirdiği en belirgin oyundur Skyrim.

Bu The Witcher 3 modu ile Geralt snowboard yapabiliyor

Ayrıca Cyberpunk 2077'den tanıdığımız Termal Katana'yı The Witcher 3'e getiren "Cyberpunk 2077 Thermal Katana" modu denenebilir. Hayranlar tarafından Cyberpunk 2077 beklediği sevgiyi göremese de bu Katana Witcher 3'te emin ellerde olacaktır. Peki sizler bu modlar hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşmayı unutmayın.

Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 25.07.2021 00:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.01.2021 17:01
Bi bıkmadınız milattan önce 500. yıldan kalma oyunu hâla gündeme getirmeyi, yıl olmuş 2021 bu oyundan kaç milyon kat daha iyi oyunlar varken . wicher wicher nedir abi ya akıl var mantık var
MK Okuru
MK Okuru 9.01.2021 13:27
lol oynamaya devam et
MK Okuru
MK Okuru 8.01.2021 19:53
Ne alaka, saçma yorum konu kilit üye ban
JosefStone
JosefStone 8.01.2021 19:21
milyon kat iyi kaç oyun varmış say bakalım merak ettim
MK Okuru
MK Okuru 8.01.2021 18:44
Git o zaman onları oyna aslan parçası. Burası haber sitesi ve gündem olan her türlü haber paylaşılıyor, senin ilgili çekmiyorsa okumazsın.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bu The Witcher 3 modu ile Geralt snowboard yapabiliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×